Jak zaplanować swoim dzieciom niezapomniane ferie?

Jeśli Cię tylko na to stać, wówczas rekomendujemy Ci zaplanowanie swoim dzieciakom jakiegoś wyjazdu na ferie. Jeżeli zrobisz to z głową, wtedy bez wątpliwości Twoje dzieci będą Ci niesamowicie wdzięczne i dzięki Tobie przeżyją rewelacyjne chwile, które będą wspominały jeszcze przez wiele lat.

Tablet  Yarvik - model TAB310

Autor: Yarvik
Źródło: Yarvik
wioska

Autor: Homeandgardners
Źródło: http://www.flickr.com
przykład domku letniskowego z ogrodem

Autor: Gina Paulucci
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zorganizować takie niezapominane wypady zimowe?
Wypad całą rodziną
Jeśli masz sporo wolnego czasu lub w grę wchodzą naprawdę nieduże dzieci, wtedy z pewnością najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie wyjazdu całą rodzinką. Takie ferie w górach z dziećmi to fantastyczna okazja do tego, żeby spędzić wspólnie czas w spokoju, a jednocześnie popracować nieco nad kondycją. Równocześnie będziesz mógł także liczyć na fajne zniżki, bowiem wiele ośrodków oferuje znaczne zniżki w przypadku, gdy na zimowy wypad wybiera się cała rodzina. Ferie w górach z dziećmi zorganizowanie odpowiednio wcześniej będą także na pewno znakomitą okazją do zaoszczędzenia nieco większej ilości pieniędzy – zawsze staraj się czyhać na różnego rodzaju promocje i zniżki! – .
Kolonie dla dzieci

Jeżeli zaś nie możesz wziąć wolnego w pracy i wyjechać razem z dzieciakami albo są one na tyle duże, że będą mogły poradzić sobie same, możesz postawić również na kolonie w górach. Tego rodzaju wypady z pewnością są tym, co właściwie wszystkie dzieciaki uwielbiają najbardziej – kilka dni bez rodziców, za to z najlepszymi przyjaciółmi na pewno ucieszy każde dziecko – .

Na dodatek to znakomita okazja, żeby sprawdzić, jak bardzo Twoje dzieci są samodzielne i czy są w stanie poradzić sobie bez opieki rodziców – tego typu kolonie w górach będą wielkim testem zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich dzieciaków!

Comments are closed.