Jakie pensjonaty letniskowe w Mielnie zarezerwować?

Mielno i jego terytorium można zaliczyć do jednych z najpopularniejszych areałów na polskim wybrzeżu zarówno pod pozorem turystycznym a także środowiska przyrodniczego.

Mielno ma w posiadaniu zawrotnie dobre połączenie komunikacyjne z resztą kraju, a ponadto duże sfery leśne, ciekawe szlaki turystyczne a także swoisty mikroklimat. Mielno to zatem wyjątkowe warunki do odpoczynku i rekreacji. Nie dziwi więc fakt, że co roku przyjeżdżają tu setki turystów.

Tylko pozostaje sprawa miejsca noclegowego. Jednak i z tym nie ma dużego problemu. Oferta pensjonatu jest niezmiernie obszerna, więc każdy nawet najbardziej niezadowolony turysta znajdzie coś specjalnego dla siebie. Interesującym rozwiązaniem są Mielno domki. Oferta rejonu Mielno to przytulne domki letniskowe, gdzie właściciele zadbają zarówno o Twój miły pobyt jak i zadowolenie. Dużo ogłoszeń znajdziesz na tej stronie:

W przykładowych Mielno domki włąsciciele gołubie domki – serwis www -cznie zapraszają Państwa do dobrze wyposażonego centrum wypoczynkowego. Wiele propozycji od plaży dzieli zaledwie 50-metrowy pas sosnowego lasu. Indywidualną i niepowtarzalną atmosferę kreować może nawet kilkadziesiąt ładnych, dwurodzinnych domków, w których na parterze znajduje się pokój dzienny z dużą dwuosobową kanapą, do tego zaaranżowany aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. W przykładowym domku na pięterku znajduje się sypialnia dla dwóch osób.

Skalista plaża

Autor: Maciej Kasprzyk
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowo, położone z dala od gwaru i zgiełku miejskiego Mielno domki umożliwiają swym wczasowiczom możliwość niepowtarzalnego wyrwania się od problemów życia codziennego a także aktywnego relaksującego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Na rejonach wielu pencjonatów jest dostępny parking zamykany, wypożyczalnia ekwipunku sportowego a także wypożyczalnia sprzętu do plażowania. Ponadto, na rejonie kwater jest także wyjątkowe miejsce na ognisko a także możliwość grillowania, a dla miłośników ryb – wędzarnia.

Dla ćwiczących niektórzy włąsciciele oferują boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej oraz tenis stołowy – ping-pong. Dla maluchów natomiast plac zabaw.
W rejonie Mielno domki dostępna jest przystań jachtowa, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, obiekty sportowe, kawiarnie, restauracje, dyskoteki itp. Wrażeń zatem nie zabraknie! Można weselić się wakacjami pełną parą! Mielno domki to niezwykły sposób na zapełnienie wolnego czasu z rodziną lub znajomymi. Obszerny wybór domków gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. A więc pakuj się i ruszaj do Mielna! Zwiedzaj, baw się, odpoczywaj!

Niejeden ośrodek w Mielnie położony jest bezpośrednio przy strzeżonej, słonecznej plaży w samym środku, a także tam gdzie nieopodal mieści się przystań rybacka (co umożliwia zakup świeżych i wędzonych ryb) oraz molo spacerowe.

Zalety domków to zatem położenie blisko przy plaży oraz duży rejon w formie parku z pięknymi alejkami i ławeczkami, który stanowi enklawę ciszy a także spokoju, a także dobre miejsce na ucieczkę od hałąsu i tłoku nadmorskiej miejscowości.

Comments are closed.