Jakie są najlepsze miejsca na niewielki urlop podczas ferii zimowych

tajlandia (przeniesiony tutaj) Szukając inspiracji na wyjazd w wakacje coraz więcej osób kieruje się w kierunku egzotycznych krajów. Będzie to wynikać z paru rzeczy. Po pierwsze ludzie zarabiają coraz więcej, a co za tym idzie mają okazję na pojechanie gdzieś dalej. Poza tym oferty turystyczne takich właśnie krajów są zimową porą, kiedy w naszej części świata panują po prostu mrozy. A w afrykańskich czy azjatyckich krajach w tym czasie jest upalnie i są wyśmienite warunki do wypoczynku. Przykładowo bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów biur podróży cieszą się wakacje Dubaj. Kraj ten do niedawna był znany tylko z ropy naftowej, lecz w pewnym momencie zdecydowano się postawić w nim na turystykę. I to turystykę przez duże T, dla klientów jacy mają określone wymagania i będą w stanie za nie odpowiednio zapłacić . Włącznie z tym, że zostały w Dubaju wybudowane sztuczne wyspy z ekskluzywną bazą hotelową, i sporo innych atrakcji słynnych na cały świat. Ale Dubaj stał się także ekskluzywnym światowym centrum handlu, mają tam swoje sklepy wszystkie liczące się światowe marki.
Dubaj
Źródło: pixabay.com

Na promocyjne wyprzedaże, które organizowane są w pierwszych tygodniach roku przybywa do tego kraju ogromna ilość turystów, którzy planują kupić coś atrakcyjnego w dobrych cenach, a równocześnie odpocząć miło na przepięknych plażach. Równie śliczne plaże ma następny kraj odwiedzany bardzo chętnie przez turystów czyli Tajlandia (zobaczysz). Tajlandia proponuje całkowicie odmienny rodzaj wypoczynku niż Dubaj. Leżąc w innej strefie klimatycznej może poszczycić się przepiękną przyrodą, nie tylko na wybrzeżu, ale także w środku lądu.

Niewątpliwą atrakcją tego kraju są niezliczone zabytki, liczące czasem i parę tysięcy lat. Tajlandia to także miejsce, które odwiedzają szukający mocniejszych wrażeń mężczyźni, liczne bary, dyskoteki i kluby zachęcają do całonocnego szaleństwa (podróżuj po świecie). Najlepszym czasem na Tajlandia wycieczki jest nasza zima, więc jeśli ktoś chce złapać nieco słońca w grudniu czy styczniu, to może tam spokojnie pojechać. Pośród popularnych miejsc na zimowe wyjazdy można również wymienić inne kraje afrykańskie, przykładowo Kenię czy RPA.

Comments are closed.