Jakiego rodzaju detektory lawinowe są szczególnie chętnie wybierane przez klientów?

Doskonałe oraz tanie urządzenia rewelacyjnej jakości akcesoria to jedne z propozycji, jakie na rynku wyszukamy w rewelacyjnej cenie. To nie ceny jednak są ważne dla klientów, ale ich pełna użyteczność oraz wielofunkcyjność godna pozazdroszczenia.

przekrój - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Szczególnie widać to u fanów górskich wspinaczek i szeroko pojętych sportów ekstremalnych. Między innymi powodzeniem cieszą się nowatorskie detektory lawinowe – detektory lawinowe się przydały już kilka razy. Najnowocześniejsza wersja rewelacyjnego detektora znanej i cenionej od lat firmy okaże się rewelacyjnym prezentem dla pasjonata. Dzięki dodanym trzem antenom i w całości cyfrowemu funkcjonowaniu, markowy detektor jest bezsprzecznie dobrym i dobrze działającym urządzeniem.

Jeśli niniejszy post okazał się dla Ciebie wartościowy, to sprawdź też ten udostępniony poniżej tu wpis – on również będzie warty uwagi.

Tę wersję wyposażono w szczególnie użyteczne w górach funkcje, do jakich zalicza się markowanie, sprawdzanie grupy oraz informacja o ilości ludzi zasypanych. Ma też znacznie czytelniejszy i jaśniejszy wyświetlacz, a to właśnie upraszcza i polepsza jego obsługę. Urządzenie wielofunkcyjne nie waży dużo, dlatego nie czuje się go podczas wspinaczki.

odwzorowanie - wakacje

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com

Producent z wieloletnią tradycją zaprasza do przejrzenia asortymentu

Wieloletnie starania doświadczonych profesjonalistów pozwoliły na stworzenie nowej generacji dodatków, jakimi są czołówki petzl. Są o wiele lepsze od swoich poprzedników, bo są mniejsze oraz lżejsze. Ich doskonałość doczekała się pozytywnych słów ze strony zadowolonych użytkowników. Czołówka – więcej pod linkiem – firmowa ma bardzo dużą moc świecenia, dochodzącą nawet do 24 lumenów. Ze względu na najistotniejsze zalety nie różni się niczym od niemałej i wielofunkcyjnej latarki. Jest zasilana dwiema bateriami litowymi, które mogą być przechowywane bez problemu nawet do dekady – pełen raport.

Ma kolejne zabezpieczenia, które umożliwiają unikanie oddziaływania kłopotliwych bodźców zewnętrznych. Można ją umocować na kilka rozmaitych sposobów, przykładowo bezpośrednio na głowie z użyciem dwóch elastycznych sznureczków, jak również na daszku czapki czy na opasce elastycznej dodatkowej latarki czołowej.

Comments are closed.