Categories

Archive

Jazda konna – fantastyczne hobby

Jazda na koniach niegdyś będąca sportem wybranych lub traktowana jako forma transportu, obecnie osiągalna dla wszystkich, przechodzi swój renesans w w branży rekreacji, a także leczniczej. Funkcjonując w napięciu i tłoku, zapomina się jak niezbędny dla ludzi jest kontakt z przyrodą. Hippika jest nie tylko rewelacyjnym sportem poprawiającym kondycję i rozwijającym mięśnie, ale też jest metodą na odpoczynek i odcięcie od szarej rzeczywistości.

Read more ›

Categories

Wakacyjne dni są najlepsze na rowerowe przejażdżki, więc spraw sobie jednoślad lub zatroszcz się o wyposażenie do już posiadanego

Kiedy przychodzą troszeczkę cieplejsze i bardziej słoneczne chwile, ludzie chętniej uprawiają różnorakie sporty, także pod gołym niebem. Powodzeniem szczycą się gry zespołowe, jak też jazda na rowerze. Ta ostatnia to nie tylko świetna rozrywka, ale szansa, aby odbywać ciekawe wycieczki. Na taką sytuację warto się przyszykować, nabywając odpowiedni jednoślad oraz potrzebne wyposażenie.

Read more ›

Categories

Przewozy turystyczne osób to korzystniejsza opcja w stosunku do drogich lotów samolotem

Pracoholizm pomału staje się jeszcze jedną chorobą cywilizacyjną. Z powodu niezbyt ciekawej sytuacji na polskim rynku pracy, próbujemy wykazywać dużo więcej zaangażowania w naszej firmie. Wiemy bowiem, że w dzisiejszych czasach wyjątkowo łatwo jest utracić posadę, bo pracodawca zawsze jest w stanie to wyjaśnić szalejącym kryzysem albo poszukiwaniem oszczędności. Dlatego staramy się spędzać w miejscu naszej pracy mnóstwo czasu, narażając na szwank nie tylko nasz ogólny stan zdrowia, ale również relacje z naszą rodziną.

Read more ›

Categories

Idealny obóz jeździecki – w jaki sposób go wyselekcjonować?

Czasu coraz to mniej, wakacje zbliżają się ogromnymi krokami, dziecko zniecierpliwione – każdego roku ten sam scenariusz, czyli gorączkowe poszukiwania wyśnionego obozu dla swoich pociech zaczęte. W dzisiejszym materiale przedstawimy jak uniknąć tej stresującej sytuacji i posłać dziecko na wspaniałą przygodę w stadninie koni.

Read more ›

Categories

Sezon zimowy – wybierz się na narty

Dla wielu ludzi miesiące zimowe to najlepsza pora do uprawiania sportu oraz aktywnego wypoczynku. Zimowy wypoczynek natomiast kojarzy się zazwyczaj z górami. Dla zwolenników zabawy i sportu na śniegu górskie szczyty stanowią istny raj. Ta forma spędzania czasu wybierana jest zarówno przez najmłodszych, jak i przez starszych.

Read more ›

Categories