Jesień – świetny czas na urlop

W trakcie wakacji nie wyjechałeś nigdzie na wypoczynek? Czas to nadrobić! Jesień to świetny okres na odległe eskapady, a biura podróży już przygotowują gorące oferty. Za oknem szaruga, a w południowych krajach wciąż jest dobra pogoda. Warto oderwać się chociaż na moment, by wypocząć gdzieś w Bułgarii lub w Turcji.

Zamknięcie sezonu oznacza duży spadek cen, więc nawet w sytuacji, gdy w lipcu nie miałeś pieniędzy na wyjazd do dalekich stron, teraz z pewnością odszukasz ofertę, która nie wydrenuje ci konta. Obowiązkowo popatrz na sprawdzone biura podróży, które mają w swoich prospektach wycieczki last minute. Jeżeli w robocie uda ci się zaraz otrzymać wolne, powinieneś jak najszybciej spakować swoje bagaże i ruszyć na poszukiwania dobrych ofert. Nie masz pojęcia, jak zacząć szukać? To łatwe. Pomoże internet. Planujesz opalać się pod piramidami, radując się ciepłem oraz spokojem? Do wyszukiwarki wklej sformułowanie: tunezja last minute Orlica.

Kontynent afrykański to nie tylko Egipt. Świetnym miejscem do wypoczynku poza sezonem jest Tunezja. Nie każdy kocha lipcowe upały, a jesienią jest tam sporo zimniej, lecz wciąż aura jest milsza, niż w ojczyźnie. Do Google wpisz sformułowanie „Tunezja last minute”.

Turcja o tej porze roku jest naprawdę przyjaznym punktem do odpoczynku. Jeśli pragniesz zobaczyć pozostałości słynnej Troi lub zrobić zakupy na placu handlowym Taksim, do Google wprowadź frazę „Turcja last minute”.

Szalejący krach finansowy silnie osłabił gorącą Hiszpanię. Dla wycieczkowiczów, pragnących eksplorować państwo Cervantesa i mistrzów świata w piłce nożnej, to niezła informacja. Koszty hoteli w Hiszpanii zleciały w dół. Wybierz atrakcyjną ofertę, wpisując „Hiszpania last minute”.

Półwysep Bałkański oferuje dużo punktów, które trzeba odwiedzić jesienią. Cennym atutem tego celu wypraw jest to, że z naszego kraju jest całkiem niedaleko. To oznacza, że podróż jest o wiele tańsza, bo da się wybrać się tam autokarem. W tym rejonie Europy warto zwiedzić 2 państwa: Chorwację i Bułgarię. Aby zobaczyć przecudowne wybrzeże Adriatyku, wpisz w Google „wczasy Chorwacja”.

Po wschodniej stronie półwyspu znajduje się Bułgaria, zachęcająca do zwiedzania świetnymi winami oraz malowniczym wybrzeżem. Wybierz się na wyjazd właśnie tam i poszukaj „wczasy Bułgaria”.

A może coś gorącego jak last minute (zobacz: egipt last minute z niemiec) Tajlandia?

Comments are closed.