Categories

Archive

Hotele w Bełchatowie

Bełchatów to nieduże miasto, położone w płd części województwa łódzkiego. Ta miejscowość nie jest znana raczej z walorów dla odwiedzających. Warto jednak zwiedzić np. okazały dwór Olszewskich, wybudowany w XVII wieku oraz zwiedzić kilka interesujących zabytków sakralnych. Jednakże prawdziwa siła Bełchatowa wyraża się w niedalekim zagłębiu.

Read more ›

Categories

Bieszczady dzikie i niedostępne czyli co ciekawego może zaoferować turystom ten wspaniały zakątek kraju.

Jednym z najbardziej niedostępnych po dziś dzień rejonów naszego kraju są Bieszczady. Dziewicze, niedostępne od lat kuszą wielbicieli aktywnego odpoczynku i pięknej przyrody. Obecnie Bieszczady się zmieniają, popularne miejscowości wypoczynkowe są coraz chętniej odwiedzane przez dużą ilość turystów, a na bieszczadzkich szlakach tworzą się niekiedy kolejki.

Read more ›

Categories

Interesujące wyjazdy wędkarskie

Turystyka wędkarska w kraju jest niezwykle rozwinięta. Co roku nad piękne jeziora przybywają coraz to większe tłumy zwolenników aktywniejszych form odpoczywania jakim jest na przykład wędkarstwo. Dużym atutem jest niemała ilość zbiorników wodnych oraz ich różnorodność. Warto przygotować się w tym roku na bardziej czynne formy odpoczynku ,jak i na co bardziej oryginalne propozycje agencji turystycznych, szczególnie w sytuacji, gdy bywa się zapalonym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie chciał, aby wyjazd na ryby stał się nareszcie faktem? Obecnie dzięki odpowiednim ofertom renomowanych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to osiągalne.

Read more ›

Categories