Categories

Archive

Hotele w Bełchatowie

Bełchatów to niewielkie miasto, ulokowane w płd części ziemi łódzkiej. Ta miejscowość nie jest znana raczej z walorów turystycznych. Warto jednak zwiedzić na przykład zabytkowy dwór Olszewskich, postawiony trzysta lat temu oraz obejrzeć parę interesujących budynków sakralnych. Jednakże prawdziwa moc Bełchatowa znajduje się w niedalekim zagłębiu.

Read more ›

Categories

Wspaniałe wczasy nad mazurskimi jeziorami – dowiedz się jeszcze więcej!

Ludzie zapewne już pozapominali, inni nawet o tym nie słyszeli,lecz całkiem niedawno Mazury zostały wytypowane dozaszczytnego tytułu jednego z współczesnych cudów świata. Niestety, choć konkursu nie wygrały, to jednak o tym zachwycającym miejscu zrobiło się naprawdę głośno w całej Europie. I słusznie.

Read more ›

Categories

Przedstawiany przez Januszkowice wakeboard raduje się sporą popularnością

Nie jesteśmy zmuszeni do leżenia na plaży. Nie lubimy jechać nad wodę, gdyż do wyboru mamy wylegiwanie się na piasku, albo kąpiele w wodzie, która okazuje się być niepewnej jakości? Warto wydawać sobie sprawę z tego, że takie wypady nad wodę wcale nie muszą być nudne i nie powinny nam proponować tylko tych dwóch ewentualności spędzania wolnego czasu.

Read more ›

Categories