Categories

Archive

Jaki dialekt obcy wybrać jako ten drugi?

Uczmy się języków, jeśli chcemy stać się kuszącymi kandydatami na rynku pracy. Tak się to dzieje w obecnych czasach, że rzadko spotykane umiejętności to klucz do ciekawej, dobrze płatnej pracy. Skończył się okres, gdy dobrą pracę można było dostać ze znajomością angielskiego. Ten język jest niezbędny, żeby w ogóle mieć w miarę dobrą pracę, lecz jeśli chcemy mieć zajęcie wyjątkowe, powinniśmy opanować taki język, jak hebrajski czy fiński.

Read more ›

Categories

Efektywna nauka języka angielskiego – sprawdź najbardziej skuteczne metody

Odpowiednio prowadzona nauka angielszczyzny jest absolutnie pożądana przez każdego, bez względu na wiek. Niesamowicie popularne od pewnego czasu są wyjazdy za granicę nie tyle w celach pracy, co właśnie z zamysłem nauki języka na wysokim poziomie. Wyjątkowo rozchwytywane są wycieczki w miejsca, gdzie jest nieco cieplej. Język angielski na malcie jest niesamowicie często używany, natomiast nauka właśnie tam zagwarantuje nam wyjątkową satysfakcję. Możliwości, jakie są obecnie do dyspozycji z zakresu uczenia się języka, zadowalają większość osób. Wiele osób szuka w tym temacie informacji w sieci, gdzie jest wiele wartościowych podpowiedzi.

Read more ›

Categories

Obozy językowe prowadzone przez ekspertów są godne polecenia

Jeżeli pragniemy się nauczyć języka obcego, w jak najkrótszym czasie oraz z jak najlepszymi wynikami, ale równocześnie nie pragniemy spędzać nazbyt dużo godzin w zamkniętym pomieszczeniu przy ławce, to należy myśleć o tym, co mają szansę nam podarować obozy językowe. Mamy szansę wyjechać do jakiejś miejscowości w naszym kraju, ale również możemy pojechać do kraju, w którym posługują się danym językiem obcym.

Read more ›

Categories
Tags

Dlaczego powinniśmy się uczyć języka krajów ze wschodu? Dowiedz się dlaczego…

Przez mnóstwo lat cierpieliśmy uczulenie na języki naszych wschodnich sąsiadów. Bardzo źle zapisał się nam w pamięci język rosyjski, stąd też niewiele osób chciało się go uczyć. Oczywiście, w dawnym ustroju był to obowiązkowy język obcy w każdej placówce oświatowej, od Bałtyku, aż po Zakopane. Ale odkąd odzyskaliśmy niepodległość, język braci Moskali, pomimo swojej niezwykłej urody, uparcie kojarzył nam się z cierpieniami, jakie przeżywaliśmy z powodu Rosjan. Ta postawa na szczęście ulega zmianie i obecnie mnóstwo młodych ludzi pragnie poznać język naszych potężnych sąsiadów zza wschodniej granicy.

Read more ›

Categories