Categories

Archive

Kierunek na wakacje nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to niewielki kurort nadmorski. W przeszłości turyści przybywający do Pobierowa, mogli korzystać głównie z niewielkich drewnianych domków letniskowych. W dzisiejszych czasach czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wczasy 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo do tej pory utrzymuje przytulny powab i z pewnością warto go polecić osobom, które cenią sobie aktywny odpoczynek w spokojnej atmosferze.

Read more ›

Categories

Baseny w górach

Coraz więcej ludzi, pragnących zasmakować nieprzeciętnych atrakcji, wyszukuje nietypowe sposoby odpoczynku. Niezwykłą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Doskonały odpoczynek trudno w końcu wyobrazić sobie bez jakiegokolwiek sąsiedztwa wody. Nawet w górach należy zazwyczaj odpocząć od dużych wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Read more ›

Categories

Gdzie wyjechać wypocząć?

Dla wielu z nas tegoroczne wakacje są już jedynie cudownym wspomnieniem, które pozwala nam jakoś dawać sobie radę w naszych miejscach pracy. Osoby, które posiadają dzieci zwykle załatwiają sobie urlopy w okresie letnim, gdy ich pociechy mają wakacje, gdyż już pierwszego września dzieci wracają do szkół. Ale jeśli możemy sobie zafundować urlop wczesną jesienią lub planujemy rodzinny weekendowy wypad, to nie ma lepszego miejsca niż rodzime góry.

Read more ›

Categories