Categories

Archive

Baseny w górach

Coraz więcej ludzi, pragnących zasmakować rzadkich atrakcji, wybiera nietypowe sposoby wakacji. Wspaniałą ofertą może być tu połączenie atrakcji typowo wodnych z tymi górskimi. Doskonały odpoczynek ciężko w końcu wyobrazić sobie bez żadnego sąsiedztwa wody. Nawet w górach trzeba w większości wypadków odpocząć od wielkich wypraw i zanurzyć się w odświeżającej kąpieli.

Read more ›

Categories

Gdzie wyjechać wypocząć?

Dla wielu z nas tegoroczne wakacje są już tylko wspaniałym wspomnieniem, które pozwala nam w jakiś sposób się odnaleźć w naszych miejscach pracy. Osoby, które posiadają dzieci zazwyczaj biorą wolne dni w sezonie letnim, gdy ich dzieciaki mają wakacje, ponieważ już we wrześniu dzieci powracają do szkół. Ale jeżeli jesteśmy w stanie sobie pozwolić na wczasy wczesną jesienią albo planujemy rodzinny weekendowy wypad, to nie ma lepszego miejsca niż polskie góry.

Read more ›

Categories

Kierunek na wakacje nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to niewielki kurort nadmorski. W przeszłości turyści zjeżdżający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z niewielkich drewnianych domków letniskowych. Obecnie czekają na nich większe i znaczniej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo wciąż zachowuje nastrojowy urok i z pewnością należy go polecić osobom, które cenią sobie czynny wypoczynek w zacisznej atmosferze.

Read more ›

Categories

Miejscowości nad morzem – Kołobrzeg i Władysławowo

Kołobrzeg jest zakątkiem, które kojarzy nam się głównie z wakacyjnym okresem urlopowym, który skupia się w naszym kraju w głównej mierze na okolicach Morza Bałtyckiego. Każdego roku miasto to stara się skorzystać z tego faktu, i pozyskać pieniądze z działań typowo turystycznych. Kołobrzeg ma do tego wszelkie potrzebne predyspozycje.

Read more ›

Categories