Categories

Archive

Jakiego typu akcesoria bywają niezbędne każdej personie, która pragnie hodować pupila we własnym mieszkaniu

Posiadanie nawet najmniejszego zwierzęcia jest nie lada atrakcją dla naszych milusińskich. Myszka czy papuga to wspaniały pomysł na prezent dla dziewięciolatka, o ile oczywiście zadeklaruje on już na wstępie, że będzie sam zajmował się własnym pupilem. Z kolei inne dzieci wolą nieco większe zwierzaki, czyli przykładowo kotka lub pieska. Bez względu na to, które zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić parę niezbędnych gadżetów.

Read more ›

Categories

Koci świat czyli w jaki sposób porządnie otaczać troską futrzaka

Świat bez tych zwierząt musiałby być smutny. Dużo ludzi nie potrafi żyć bez futrzaków i trudno się im dziwić. Kot racze nie jest tak silnie przywiązany do człowieka jak pies, nie lubi słuchać komend, jest zupełnie niezależny, bywa, że coś niszczy (zwłaszcza, gdy nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to mruczka da się kochać.

Read more ›

Categories

Jaką karmę dla kota wybrać

W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić ukochanym kotkom wszystko co dla nich najlepsze, aby zadbać szczególnie silnie o ich prawidłowy rozwój. W światowej dobie niezwykłego pośpiechu ,a także normalnego zabiegania choćby byle zwykłe zakupy karmy dla kota, mogą wydawać się czymś kłopotliwym, jak i bardzo denerwującym doświadczeniem.

Read more ›

Categories