Categories

Archive

Wakacyjne dni są najlepsze na rowerowe przejażdżki, więc spraw sobie jednoślad lub zatroszcz się o wyposażenie do już posiadanego

Kiedy nadchodzą nieco cieplejsze i bardziej słoneczne chwile, ludzie chętniej uprawiają przeróżne sporty, też pod gołym niebem. Powodzeniem szczycą się gry zespołowe, jak również jazda na rowerze. Ta ostatnia to nie tylko znakomita rozrywka, lecz szansa, by odbywać interesujące wycieczki. Na taką okoliczność lepiej się przygotować, kupując właściwy jednoślad i nieodzowne akcesoria.

Read more ›

Categories

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze ma bardzo dużo pozytywnych aspektów. Może być to dobry wybór dla osób będących na diecie, jak i dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie odpoczynku. Rower spełni zadania środka komunikacji, bezproblemowo zamieniając samochód i tramwaj. Gładko dojedziemy nim do pracy czy szkoły, co więcej miniemy korki oraz inne przeszkody na drodze, zarazem czynnie włączymy się w ochronę środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.

Read more ›

O gadżetach, które na pewno przydadzą się w trakcie tegorocznych wakacji wszystkim zapamiętałym rowerzystom

Sezon rowerowy zaczął się już parę dobrych tygodni temu. Tak zdeklarowani pasjonaci jazdy na rowerze szosowym, jaki i osoby początkujące przemierzają dróżki rowerowe albo po prostu jadą przed siebie. I wszystkim na pewno przydadzą się naprawdę praktyczne gadżety dostępne w dobrych tradycyjnych sklepach bądź w sieci.

Read more ›

Categories

Zimowy rynsztunek wysokogórski

Planując zimowe wyjście w wysokie góry musimy przede wszystkim być odpowiednio przeszkolonym w obszarze obsługiwania się oprzyrządowaniem, zagrożeń lawinowych, asekuracji a także techniki zimowej wspinaczki. Bez stosownego przyuczenia oraz doświadczenia nie powinniśmy wybierać się sami na podobne eskapady. Trzeba pomyśleć o znalezieniu odpowiedniego partnera, pilota albo kursu szkoleniowego.

Read more ›

Categories