Categories

Archive

Szczególnie ciekawe propozycje wyjazdowe last minute

W sieci z dnia na dzień pojawia się większa liczba ogłoszeń, dotyczących atrakcyjnych, tanich wczasów zagranicznych na tak zwaną ostatnią chwilę. Najlepiej przygotowane możliwości wyjazdów, takie jak np. wczasy w Hiszpanii, cieszą się wciąż niemałą popularnością. Osoby zainteresowane tego typu wycieczkami zachęcone są zazwyczaj głównie przez pozytywne doświadczenia z lat ubiegłych. Niemożliwe staje się możliwe!

Read more ›

Categories

Pragniesz spędzić niesamowitego oraz wystrzałowego Sylwestra? Już dziś zbierz przyjaciół i zabukujcie noclegi w Bieszczadach!

Sylwestrowa noc dla mnóstwa ludzi jest naprawdę wyjątkowa i niezapomniana. Coś się kończy, a równolegle coś się zaczyna. Końcem roku robimy postanowienia i wytyczamy cele na przyszłość. Jednak tę szampańską noc każdy człowiek spędza w towarzystwie najbliższej rodziny albo sąsiadów.

Read more ›

Categories

Warianty badań marketingowych

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług i zalet. Pracujemy dla największych marek, wdrażając kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Read more ›

Categories