Categories

Archive

Tanie loty bramką do zwiedzania globu

Sporo osób marzy o dalekich podróżach. Niekiedy bardzo trudno je spełnić. Przyczyną może być brak czasu, zapracowanie lub brak funduszy. Zwłaszcza przez ten ostatni, dopiero po wielu latach można stwierdzić, jak dużo okazji do podróży się utraciło. Aby było inaczej, swoje marzenia powinno się spełniać od razu, wtedy kiedy to wykonalne!

Read more ›

Categories

Domki letniskowe w Sulęczynie

Wielu spragnionych ciekawych podróży, po spełnieniu najistotniejszych we własnym mniemaniu wymagań wyjazdowych w różne, odległe od nas miejsca, wraca z pokorą do wycieczek po Polsce. W Polsce znaleźć można wiele inspirujących miejscowości, które położone są w szczególnie urokliwych miejscach. Idealnym miejscem wypoczynku weekendowego z rodziną lub przyjaciółmi okazać się może niepozorny domek letniskowy w Sulęczynie. Jest to duża wieś położona na Kaszubach z niezwykle rozwiniętą bazą turystyczną.

Read more ›

Categories

Organizowanie podróży – co obecnie koniecznie trzeba mieć na uwadze, by wyjazd był jak najbardziej udany?

Popularność podróży współcześnie szybko rośnie. Czemu? Zazwyczaj przez wzgląd na fakt, że człowiek ma do dyspozycji sporo wygodnych środków komunikacji, zapewniających bezpieczny transport. Przykładem mogą być chociażby autobusy lub samoloty. Największym zainteresowaniem w dalszym ciągu cechuje się jednakże jazda własnym samochodem, która daje pewnego rodzaju niezależność. Jak jednak zorganizować podróż, aby była ona naprawdę udana?

Read more ›

Categories

Warianty badań marketingowych

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług i zalet. Pracujemy dla największych marek, wdrażając szczegółowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich rywali.

Read more ›

Categories