Categories

Archive

Lotnisko we Wrocławiu – jak się tam dostać i w pobliżu zostawić auto?

Sporo z nas, Wrocławian, nieraz w przeciągu roku korzysta z połączeń samolotowych. Wybieramy się na wakacje, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Dzięki niedrogim agencjom lotniczym jest to bardzo atrakcyjna i wygodna forma wycieczki. Mimo, że lot w granicach Starego Kontynentu trwa tylko kilka godzin, musimy jeszcze do czasu wyprawy doliczyć transport na lotnisko – a z tym bywa różnie, gdyż nierzadko obszary te usytuowane są pod miastem. Wrocław całe szczęście, ma całkiem dogodny dojazd.

Read more ›

Categories

Tanie loty bramką do zwiedzania globu

Sporo osób marzy o dalekich podróżach. Niekiedy bardzo trudno je spełnić. Przyczyną może być brak czasu, zapracowanie lub brak funduszy. Przez ten ostatni powód, człowiek po wielu latach może stwierdzić jak wiele okazji do podróży utracił. By tak się nie stało, swoje marzenia powinno się spełniać od razu, jeśli to tylko możliwe!

Read more ›

Categories

Organizowanie podróży – co obecnie koniecznie trzeba mieć na uwadze, by wyjazd był jak najbardziej udany?

Popularność podróży dziś szybko wzrasta. Dlaczego? Głównie przez wzgląd na fakt, że człowiek ma do dyspozycji wiele wygodnych środków komunikacji, proponujących bezpieczny transport. Przykładem mogą być na przykład autobusy bądź samoloty. Ogromnym zainteresowaniem w dalszym ciągu cechuje się jednak jazda własnym samochodem, która daje pewnego rodzaju niezależność. Jak jednak zorganizować podróż, żeby była ona faktycznie udana?

Read more ›

Categories

Warianty badań marketingowych

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług i zalet. Pracujemy dla największych marek, wdrażając kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Read more ›

Categories