Categories

Archive

Lotnisko we Wrocławiu – jak się tam dostać i w pobliżu zostawić auto?

Wielu z nas, Wrocławian, często w ciągu roku używa podróży lotniczych. Wybieramy się na wakacje, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Dzięki niedrogim liniom lotniczym jest to bardzo atrakcyjna i komfortowa forma podróży. Mimo, że przelot w granicach Starego Kontynentu trwa wyłącznie parę godzin, trzeba jeszcze do czasu podróży doliczyć transport na lotnisko – a z tym bywa wszelako, gdyż nierzadko obszary te usytuowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma bardzo dogodny dojazd.

Read more ›

Categories

Tanie loty bramką do zwiedzania globu

Sporo osób marzy o dalekich podróżach. Czasami bardzo trudno je spełnić. Przyczyną może być brak czasu, zapracowanie lub brak funduszy. Zwłaszcza przez ten ostatni, dopiero po wielu latach można stwierdzić, jak dużo okazji do podróży się straciło. By tak się nie stało, należy realizować swoje marzenia tu i teraz, jeśli to wykonalne!

Read more ›

Categories

Organizowanie podróży – co obecnie koniecznie trzeba mieć na uwadze, by wyjazd był jak najbardziej udany?

Podróże są dziś niezwykle popularne. Czemu? Najczęściej przez wzgląd na fakt, że człowiek ma do dyspozycji wiele wygodnych środków komunikacji, zapewniających bezpieczny transport. Przykładem mogą być chociażby autobusy bądź samoloty. Ogromnym zainteresowaniem niezmienne cieszy się jednak jazda swoim samochodem, która daje pewnego rodzaju niezależność. Jak jednak zorganizować podróż, żeby była ona naprawdę udana?

Read more ›

Categories

Warianty badań marketingowych

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę splatających się usług i zalet. Pracujemy dla największych marek, wdrażając kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Read more ›

Categories