Categories

Archive

Jeżeli poszukujemy dobrego obiektu, w którym zrobimy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie znakomitym wyborem

Jeśli szukamy dobrego miejsca, by zrobić konferencję, to z łatwością odnajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, że w tym roku zbudowano tam nowoczesny czterogwiazdkowy hotel Sadova, umiejscowiony na terenie dawnych koszar.
Jeżeli interesują nas dobrej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk posiada ich naprawdę dużo do zaproponowania.

Read more ›

Categories

W ciągu wakacyjnego wyjazdu wskazane jest wybrać najlepszy hotel.

Jak wiadomo od wielu lat szczególnie lato i czas, gdy temperatury na termometrze sięgają kilkunastu stopni Celsjusza na plusie, dopisuje wakacyjnym podróżom. Wiele osób planuje wtedy wsiąść do samochodu, autobusu lub pociągu i wyjechać w trasę, aby coraz lepiej zrozumieć swój porywający kraj. Od bardzo dawna bowiem wiadomo, że Polska przystaje do jednych z najpiękniejszych krajów nie tylko starego kontynentu, ale również całego świata.

Read more ›

Categories

Organizacja szkoleń i konferencji? Jak przygotować się do tego najlepiej, o czym musimy wiedzieć?

Odpowiednie przygotowanie każdego szkolenia to już połowa sukcesu. Kto o tym nie pamięta ten jest w stanie spotkać się z niezbyt dobrymi opiniami po skończeniu takiego wydarzenia. Choć samo szkolenie może być na wysokim poziomie i zachęcające do działania, to miejsce, w którym się odbywa może wpłynąć pozytywnie lub negatywnie na całokształt. Czy wiesz, co zrobić, ażeby Twoje szkolenie było przemyślane pod każdym kątem, by nie spotkał Cię los organizatora, jaki zebrał najlepszą kadrę, ale nie dopilnował, by miejsce szkolenia było równie na wysokim poziomie?

Read more ›

Categories