Categories

Archive

W ciągu wakacyjnego wyjazdu wskazane jest wybrać najlepszy hotel.

Niewątpliwie od wielu lat szczególnie lato i okres, kiedy temperatury na termometrze osiągają kilkunastu stopni Celsjusza na plusie, dopisuje wakacyjnym podróżom. Dużo ludzi planuje wtenczas wsiąść do samochodu, autokaru lub pociągu i wyruszyć w trasę, aby wciąż lepiej zrozumieć swój wspaniały kraj. Od wielu lat bowiem nie ulega wątpliwości, że Polska przystaje do jednych z najpiękniejszych krajów nie tylko Europy, ale też całego świata.

Read more ›

Categories

Jeżeli poszukujemy dobrego obiektu, w którym zrobimy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie znakomitym wyborem

Jeśli szukamy dobrego miejsca, aby zorganizować konferencję, to z łatwością odnajdziemy je w Gdańsku. Zwłaszcza, że w 2016 roku zbudowano tam piękny czterogwiazdkowy hotel Sadova, zlokalizowany na obszarze byłych koszar.
Jeżeli interesują nas wysokiej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk posiada ich bardzo wiele do zaproponowania.

Read more ›

Categories

Organizacja szkoleń i konferencji? Jak przygotować się do tego najlepiej, o czym musimy wiedzieć?

Odpowiednie przygotowanie każdego szkolenia to już połowa sukcesu. Kto o tym nie pamięta ten jest w stanie spotkać się z niezbyt dobrymi opiniami po skończeniu takiego wydarzenia. Choć samo szkolenie może być na wysokim poziomie i zachęcające do działania, to miejsce, w którym się odbywa może wpłynąć pozytywnie lub negatywnie na całokształt. Czy wiesz, co zrobić, ażeby Twoje szkolenie było przemyślane pod każdym kątem, by nie spotkał Cię los organizatora, jaki zebrał najlepszą kadrę, ale nie dopilnował, by miejsce szkolenia było równie na wysokim poziomie?

Read more ›

Categories