Categories

Archive

Organizacja szkoleń i konferencji? Jak przygotować się do tego najlepiej, o czym musimy wiedzieć?

Właściwe przygotowanie każdego szkolenia to już jakaś część sukcesu. Kto o tym zapomina ten może spotkać się z negatywnymi opiniami po skończeniu takiego wydarzenia. Choć samo szkolenie może być na wysokim poziomie i zachęcające do działania, to miejsce, w jakim się odbywa może wpływać pozytywnie lub negatywnie na całokształt. Czy wiesz, jak działać, by Twoje szkolenie było przemyślane pod każdym kątem, aby nie spotkał Cię los organizatora, który zebrał najlepszą kadrę, lecz nie dopilnował, by miejsce szkolenia było równie na najwyższym poziomie?

Read more ›

Categories

Jeżeli poszukujemy dobrego obiektu, w którym zrobimy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie znakomitym wyborem

Jeśli szukamy dobrego miejsca, by zrobić konferencję, to z łatwością odnajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, że w tym roku zbudowano tam nowoczesny czterogwiazdkowy hotel Sadova, umiejscowiony na terenie dawnych koszar.
Jeżeli interesują nas dobrej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk posiada ich naprawdę dużo do zaproponowania.

Read more ›

Categories

W ciągu wakacyjnego wyjazdu wskazane jest wybrać najlepszy hotel.

Jak wiadomo od wielu lat szczególnie lato i czas, gdy temperatury na termometrze sięgają kilkunastu stopni Celsjusza na plusie, dopisuje wakacyjnym podróżom. Wiele osób planuje wtedy wsiąść do samochodu, autobusu lub pociągu i wyjechać w trasę, aby coraz lepiej zrozumieć swój porywający kraj. Od bardzo dawna bowiem wiadomo, że Polska przystaje do jednych z najpiękniejszych krajów nie tylko starego kontynentu, ale również całego świata.

Read more ›

Categories