Categories

Archive

W ciągu wakacyjnego wyjazdu wskazane jest wybrać najlepszy hotel.

Nie ulega wątpliwości od wielu lat między innymi lato i okres, kiedy temperatury na termometrze sięgają kilkunastu stopni Celsjusza na plusie, sprzyja wakacyjnym podróżom. Sporo ludzi planuje wówczas wpakować się do samochodu, autobusu lub pociągu i wyruszyć w trasę, aby coraz lepiej zrozumieć swój zdumiewający kraj. Od dawna bowiem wiadomo, że Polska przynależy do jednych z najpiękniejszych krajów nie tylko Europy, ale także całego świata.

Read more ›

Categories

Jeżeli poszukujemy dobrego obiektu, w którym zrobimy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie znakomitym wyborem

Jeżeli szukamy porządnego miejsca, żeby zorganizować konferencję, to z łatwością znajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, że w tym roku zbudowano tam piękny czterogwiazdkowy hotel Sadova, zlokalizowany na obszarze dawnych koszar.
Jeśli interesują nas dobrej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk ma ich naprawdę dużo do zaoferowania.

Read more ›

Categories

Zamierzasz zorganizować szkolenie bądź konferencję? Postaw przede wszystkim na dobry obiekt!

Na chwilę obecną coraz więcej firm robi wszystko, aby ich pracownicy mogli wykonywać pracę na zaskakująco wysokim poziomie. Motywują pracowników bardzo dobrymi pensjami, ale w zamian oczekują chęci do poszerzania zdobytej wcześniej wiedzy oraz umiejętności. Wiele firm nie tylko wysyła pracujące dla nich osoby na mające charakter zewnętrzny szkolenia bądź konferencje, ale stawia także na samodzielną organizację tego rodzaju wydarzeń.

Read more ›

Categories