Categories

Archive

Jeżeli poszukujemy dobrego obiektu, w którym zrobimy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie znakomitym wyborem

Jeżeli szukamy porządnego miejsca, żeby zorganizować konferencję, to z łatwością znajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, że w tym roku zbudowano tam piękny czterogwiazdkowy hotel Sadova, zlokalizowany na obszarze dawnych koszar.
Jeśli interesują nas dobrej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk ma ich naprawdę dużo do zaoferowania.

Read more ›

Categories

Zamierzasz zorganizować szkolenie bądź konferencję? Postaw przede wszystkim na dobry obiekt!

Na chwilę obecną coraz więcej firm robi wszystko, aby ich pracownicy mogli wykonywać pracę na zaskakująco wysokim poziomie. Motywują pracowników bardzo dobrymi pensjami, ale w zamian oczekują chęci do poszerzania zdobytej wcześniej wiedzy oraz umiejętności. Wiele firm nie tylko wysyła pracujące dla nich osoby na mające charakter zewnętrzny szkolenia bądź konferencje, ale stawia także na samodzielną organizację tego rodzaju wydarzeń.

Read more ›

Categories

Organizacja szkoleń i konferencji? Jak przygotować się do tego najlepiej, o czym musimy wiedzieć?

Optymalne przygotowanie każdego szkolenia to już jakaś część sukcesu. Kto o tym nie pamięta ten może spotkać się z negatywnymi opiniami po zakończeniu takiego wydarzenia. Chociaż samo szkolenie może być interesujące i zachęcające do działania, to miejsce, w którym się odbywa może wpływać pozytywnie lub negatywnie na całokształt. Czy wiesz, jak działać, żeby Twoje szkolenie było pomyślane pod każdym kątem, aby nie spotkał Cię los organizatora, który zebrał najlepszą kadrę, ale nie dopilnował, by miejsce szkolenia było tak samo na najwyższym poziomie?

Read more ›

Categories