Categories

Archive

Organizacja szkoleń i konferencji? Jak przygotować się do tego najlepiej, o czym musimy wiedzieć?

Optymalne przygotowanie każdego szkolenia to już połowa sukcesu. Kto o tym zapomina ten może spotkać się z negatywnymi opiniami po skończeniu takiego wydarzenia. Chociaż samo szkolenie może być ciekawe i zachęcające do działania, to miejsce, w jakim się odbywa może wpływać pozytywnie lub negatywnie na całokształt. Czy wiesz, co zrobić, ażeby Twoje szkolenie było dopracowane pod każdym kątem, aby nie spotkał Cię los organizatora, jaki zebrał najlepszą kadrę, ale nie dopilnował, aby miejsce szkolenia było równie na wysokim poziomie?

Read more ›

Categories

Zamierzasz zorganizować szkolenie bądź konferencję? Postaw przede wszystkim na dobry obiekt!

Na chwilę obecną coraz więcej firm jest w stanie zrobić naprawdę wiele, aby osoby w nich zatrudnione mogły wykonywać pracę na zaskakująco wysokim poziomie. Motywują zatrudnione osoby bardzo dobrymi pensjami, ale w zamian oczekują zobowiązania do poszerzania posiadanej wiedzy i umiejętności. Bardzo dużo firm nie tylko wysyła osoby, które są w nich zatrudnione na zewnętrzne szkolenia oraz konferencje, ale stawia także na samodzielną organizację tego typu wydarzeń.

Read more ›

Categories

Jeżeli poszukujemy dobrego obiektu, w którym zrobimy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie znakomitym wyborem

Jeżeli szukamy porządnego miejsca, żeby zrobić konferencję, to z łatwością znajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, że w 2016 roku zbudowano tam piękny czterogwiazdkowy hotel Sadova, zlokalizowany na terenie dawnych koszar.
Jeśli interesują nas dobrej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk ma ich naprawdę dużo do zaoferowania.

Read more ›

Categories

W ciągu wakacyjnego wyjazdu wskazane jest wybrać najlepszy hotel.

Jak wiadomo od wielu lat w szczególności lato i czas, gdy temperatury na termometrze osiągają kilku stopni Celsjusza na plusie, dogadza wakacyjnym wyjazdom. Mnóstwo osób planuje wtedy wsiąść do samochodu, autobusu lub pociągu i wyruszyć w trasę, aby wciąż lepiej poznać swój wspaniały kraj. Od bardzo dawna bowiem nie ulega wątpliwości, że Polska przystaje do jednych z najpiękniejszych krajów nie tylko Europy, ale także całego świata.

Read more ›

Categories