Categories

Archive

W ciągu wakacyjnego wyjazdu wskazane jest wybrać najlepszy hotel.

Jak wiadomo od wielu lat w szczególności lato i czas, gdy temperatury na termometrze osiągają kilku stopni Celsjusza na plusie, dogadza wakacyjnym wyjazdom. Mnóstwo osób planuje wtedy wsiąść do samochodu, autobusu lub pociągu i wyruszyć w trasę, aby wciąż lepiej poznać swój wspaniały kraj. Od bardzo dawna bowiem nie ulega wątpliwości, że Polska przystaje do jednych z najpiękniejszych krajów nie tylko Europy, ale także całego świata.

Read more ›

Categories

Zamierzasz zorganizować szkolenie bądź konferencję? Postaw przede wszystkim na dobry obiekt!

Obecnie coraz większa liczba firm robi wszystko, aby ich pracownicy mogli wykonywać pracę na niezwykle wysokim poziomie. Motywują pracowników bardzo dobrymi pensjami, ale w zamian oczekują chęci do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Ogromna liczna firm nie tylko wysyła swoich pracowników na mające charakter zewnętrzny szkolenia bądź konferencje, ale stawia także na samodzielną organizację tego rodzaju wydarzeń.

Read more ›

Categories

Jeżeli poszukujemy dobrego obiektu, w którym zrobimy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie znakomitym wyborem

Jeżeli szukamy porządnego miejsca, żeby zorganizować konferencję, to z łatwością znajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, że w tym roku zbudowano tam piękny czterogwiazdkowy hotel Sadova, zlokalizowany na obszarze dawnych koszar.
Jeśli interesują nas dobrej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk ma ich naprawdę dużo do zaoferowania.

Read more ›

Categories