Konie to niewątpliwie fantastyczne zwierzaki

Chociaż w zasadzie nie przepadam za zwierzętami, nigdy żadnego nie posiadałem, to generalnie konie akurat bardzo lubię. Być może dlatego, że przecież często konie są czymś nieco więcej, niż tylko zwierzętami? W końcu wcale nie jest powiedziane, że konie nadają się tylko do jazdy na nich. Oczywiście jazda konna ma sporo zalet, lecz uważam, iż w wielu przypadkach konie niemalże potrafią uratować nam życie. A przynajmniej zdrowie. Nie przesadzam, drogi internauto!

Zima, koń
Autor: Aaron Jenkin
Źródło: http://www.flickr.com
w końcu hipoterapia spowodowała, że moja dobra przyjaciółka wreszcie jest zadowolona ze stanu swojego zdrowia! Sam jakiś czas temu trochę wspomogłem tę fundację, która trudni się pomocą potrzebującym – akurat w tym przypadku chodzi o upośledzonych.

Zapewne absolutna większość zwierząt czyni dobro na tym świecie, lecz generalnie konie (oferta pensjonatu dla koni) są niesamowite. Chciałbym również polecić to by rehabilitować się po najróżniejszych wypadkach właśnie z pomocą koni. To bez żadnego cienia wątpliwości rewelacyjna okazja na to, aby móc cieszyć się o wiele lepszym zdrowiem. I właśnie o to chodzi!

To wspaniałe, że są konie (kolonie konne patataj) także dlatego, że mamy kuligi – nie wiem jak Ty, ale ja uważam, iż tak naprawdę jedną z nielicznych zalet śnieżnych zim są właśnie kuligi. Nie mogę się doczekać zimowych kuligów! Trzeba także odrobinę napisać o tym, w którym miejscu są organizowane najwspanialsze kuligi (dodatkowe info: ). Cóż, uważam, iż kapitalne jest Zakopane. Może stolica polskich gór jest trochę oklepana, lecz myślę, że i tak mówimy o rewelacyjnym miejscu, które bez cienia wątpliwości warto regularnie odwiedzać. Zgodzisz się ze mną?

Na koniec pragnę napisać odrobinę na temat mojego największego marzenia – a mianowicie zamierzam – teoretycznie, mieć swoją stajnię. Oczywiście stajnia (wejdź: nie musi być bardzo duża, ale przynajmniej jeden koń byłby wspaniały. W szczególności, że w wielu przypadkach to jest tak, iż chcemy pojeździć na koniu, a jak wiadomo – to niemało kosztuje. Naturalnie zakup oraz utrzymanie swojego konia to również duży wydatek finansowy, lecz w zasadzie to niesamowite zajęcie, które może dać naszej osobie bardzo dużo frajdy. A więc już podsumowując: konie są wspaniałe. Bardzo je uwielbiam – to akurat pewne.

Comments are closed.