Categories

Archive

Rozwój turystyki w południowej części Azji, czym przyjeżdżających będzie kusić mało znana Kambodża.

Południowa część Azji od wielu lat kusi turystów swoją egzotyką i wspaniałą przyrodą a kraje takie jak Tajlandia czy Wietnam co roku są odwiedzane przez setki tysięcy wczasowiczów. Powoli dołącza do tego grona Kambodża, która otrząsa się z ogromnych wojennych zniszczeń.

Read more ›

Categories

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto chce wyjechać na urlop w piękne i ciepłe miejsce obmyśla to przez kilka miesięcy. Jest duża grupa osób, które wybierają oferty last minute. Od dłuższego czasu niezwykle popularne są tego typu wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się bagaże i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się miejsce, do którego chcemy pojechać. Wybór zazwyczaj jest ogromny. Naturalnie największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu aby znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Categories

Może wybierzemy się na wczasy beskid śląski na nas czeka?

Jaką ofertę przygotowały dla nas pensjonaty Ustroń?. Kiedy udajemy się na wczasy, pragniemy posiadać świadomość, że będziemy mieli bardzo sporą szansę na to, żeby móc zrelaksować się. Przez to szukamy takich miejsc, które będą nam proponowały sporą wygodę, a co się z tym wiąże, które będą przedstawiały znaczny standard usług oraz wyposażenia.

Read more ›

Categories