Categories

Archive

Do jakiego kraju często podążają krajanie?

Holandia jest krajem, który swoim wyjątkowym pięknem potrafi urzec mnóstwo turystów z każdego punktu świata. Nam kraje Beneluksu kojarzą się głównie z pracą sezonową. W obu przypadkach jednakże bardzo znamienną informacją jest to, jak dotrzeć do tegoż kraju. Na szczęście transport do Holandii na tą chwilę nie jest jakimkolwiek problemem.

Read more ›

Categories

Tajlandia podróże, urlop Dubaj to świetne opcje na urlop o każdej porze roku

Kto z nas nie marzy o jakiejś egzotycznej wycieczce. Wszyscy zachwycamy się, kiedy ogółem możemy wyruszyć w jakąś podróż. Istotne jest dla nas żeby wyruszyć z miejsca, gdzie jesteśmy od dawna. Dlatego tak bardzo cieszą nas podróże i te niewielkie i te ogromne. Na pewno fantastyczną opcją stanie się Tajlandia wycieczki. Wycieczki do takiego kraju to marzenie dużej ilości ludzi. Powinniśmy jedynie odłożyć na takie wycieczki pieniądze. Najistotniejsze to pamiętać, że Tajlandia jest całkiem inna niż europejskie państwa.

Read more ›

Categories

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto marzy o wyjeździe na urlop w piękne i ciepłe miejsce planuje to przez długie miesiące. Jest całkiem sporo osób, które uwielbiają oferty last minute. Od wielu lat bardzo popularne są tego typu wyjazdy. Najzwyczajniej w świecie pakuje się bagaże i w przeddzień urlopu wybiera się kraj, do którego chcemy się wybrać. Wybór zwykle jest ogromny. Oczywiście najwięcej ofert jest do najchętniej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu żeby znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Categories

Rozwój turystyki w południowej części Azji, czym przyjeżdżających będzie kusić mało znana Kambodża.

Południowa część Azji od dawna kusi turystów swoją niesamowitą przyrodą a kraje takie jak Wietnam albo Tajlandia co roku są odwiedzane przez tysiące wczasowiczów. Wolno do tego grona dołącza Kambodża, która zaczyna się otrząsać z ogromnych zniszczeń wojennych.

Read more ›

Categories