Categories

Archive

Rozwój turystyki w południowej części Azji, czym przyjeżdżających będzie kusić mało znana Kambodża.

Południowa część Azji od wielu lat kusi turystów swoją niesamowitą przyrodą a miejsca takie jak Wietnam albo Tajlandia co roku odwiedzane są przez setki tysięcy urlopowiczów. Powoli dołącza do tego grona Kambodża, która otrząsa się z niedawnych zniszczeń wojennych.

Read more ›

Categories

Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto decyduje się wyjechać na urlop w ładne i ciepłe miejsce obmyśla to przez wiele miesięcy. Jest całkiem sporo osób, które korzystają z ofert last minute. Od wielu lat niezwykle popularne są tego typu wyjazdy. Po prostu pakuje się bagaże i w przeddzień urlopu wybiera się kraj, do którego chcemy się wybrać. Wybór zazwyczaj jest ogromny. Naturalnie największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma żadnych trudności w tym by wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Read more ›

Categories

W końcu przyszło lato. Dokąd udać się na wakacje?

W końcu doczekaliśmy się lata. O pogodnych chwilach marzyliśmy już tak bardzo. Tegoroczna zima niezmiernie dała nam w kość. W zimowe, mroźne popołudnia umilaliśmy sobie czas, oglądając wesołe fotografie z zeszłorocznego urlopu. Tymczasem w pracy, gdy tylko kierownik nie zauważył, studiowaliśmy ulotki agencji podróży poszukując najkorzystniejszych wycieczek.

Read more ›

Categories