Categories

Archive

Trochę egzotyki na wakacje

Z roku na rok, w czasie wakacji poszukujemy coraz bardziej odległych i ciekawych kierunków podróży. Oczywiście, Egipt i Turcja ciągle cieszą się popularnością, ale o wiele atrakcyjniejsze stają się na przykład wycieczki do Chin. Zazwyczaj długie podróże obmyślamy z dużym wyprzedzeniem, ale zaczynamy z wolna także spontanicznie wyjeżdżać.

Read more ›

Categories

Pociąga Cię egzotyka?Wybierz wakacje w Tajlandii.

Bardzo często pojawia się ten sam problem: gdzie teraz wybrać się na wakacje? Miłośnicy wypoczynku w Polsce coraz tęskniej wybierają wycieczki za granicę w obawie przed kiepską pogodą w kraju. A jako że wypoczynek nawet nad polskim morzem trochę kosztuje, strach o zmarnowanie wakacji wydaje się być na miejscu. Może wiec nastał czas aby faktycznie zdecydować się na podróż gdzieś dalej?

Read more ›

Categories

Jeśli w tym momencie poszukujesz pomysłu na wakacyjny wyjazd i chciałbyś udać się z rodzina w pewne piękne egzotyczne miejsca – warto zastanowić się nad wyprawą na wschód

Gdy przychodzi okres wiosenny – biura podróży zaczynają prezentować wakacyjne propozycje wyjazdów. W sieci internetowej nie można nie przyuważyć nowych haseł reklamowych i ciekawych rabatów, bądź miejsc, do jakich istnieje sposobność się przejechać. Loty i komunikacja postępuje w zawrotnym tempie, dla Polaków udostępnia się coraz większą ilość nieznanych dotąd miejsc. Wyjazdy nie ograniczą Cię już tylko do Państw Europy, ale zasięgają o wiele dalej, w tropikalne regiony Afryki, australijskie, czy Azji, gdzie kultura, rośliny i zwierzęta, a również zabytkowności i inne cuda natury zachwycają i przyciągną tłumy zwiedzających.

Read more ›

Categories