Categories

Archive

Myślisz o wakacjach na Karaibach? To żaden problem, można wykupić wycieczkę last minute oraz upajać się karaibskim wypoczynkiem

Co roku nadchodzi ten moment, gdy należy wymyślić, jak spędzi się wakacje. To wyjątkowo miła czynność, lecz jednocześnie wielkie wyzwanie. Polscy turyści z upodobaniem wykupują wczasy w krajowych i zagranicznych kurortach, często decydując się na te zlokalizowane nad morzem. Coraz znaczniejszym uznaniem wyjeżdżających cieszą się również wyprawy egzotyczne.

Read more ›

Categories

Wybierane najchętniej kierunki wakacyjnych wyjazdów, co można zaproponować osobom szukającym ciekawszych miejsc.

Wiele osób przy okazji zbliżających się wakacji ma ogromny problem, gdzie się na nie udać. Do dyspozycji jest przecież tyle wspaniałych miejsc w Polsce, a przecież i za granicą kuszą wspaniałe plaże, słoneczna pogoda i mnóstwo atrakcji. W Polsce największym zainteresowaniem popularnością w wakacyjnym okresie cieszą się głównie trzy regiony, czyli góry, wybrzeże i jeziora.

Read more ›

Categories

Sierpniowy wypoczynek? Udaj się nad polskie wybrzeże.

Obecnie Polacy mają bardzo szeroki wachlarz opcji wakacyjnych do wyboru. Możemy polecieć na międzykontynentalną przeprawę do Ameryki lub Azji. Wyskoczyć na romantyczny wyjazd do Paryża albo Rzymu. Albo opalać się na włoskiej plaży. Lecz pomimo tak mnogich, różnych opcji, wciąż wielu Polaków typuje polskie morze jako kierunek swej podróży. Nic w tym dziwnego, ostatnimi czasy klimat nas rozpieszcza, dodatkowo warunki w nadmorskich kurortach są znacznie powyżej średniej.

Read more ›

Categories

Spędź wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża
Autor: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/
Na wczasy czekamy z niecierpliwością cały rok. Pracując za biurkiem, myślimy o wyczekiwanych chwilach rozleniwienia.Przeważnie widzimy siebie na okazałej plaży, w cieniu dorodnej palmy, z przepysznym koktajlem w dłoni. Ta wspaniała wizja dodaje nam sił i pozwala dotrwać do wymarzonego urlopy. Tylko w które miejsce tym razem się udać?

Read more ›

Categories