Categories

Archive

Organizujemy egzotyczne wczasy – jak należy się za to zabrać?

Urlop to bezsprzecznie jeden ze szczególnie wyczekiwanych momentów w roku. Wielu z nas postanawia o wzięciu wolnego w okresie letnim, gdyż jest to szczególnie atrakcyjny okres w wielu regionach turystycznych. Osoby Stawiające na egzotyczne wycieczki, wczasy nierzadko organizują w odmiennych terminach, dopasowując je do panujących warunków atmosferycznych w konkretnej lokalizacji. Jak zorganizować taki urlop?

Read more ›

Categories

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Jeśli myślisz o wyjeździe w Tatry, zastanów się, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż popularne Zakopane. Podhale ma w sobie mnóstwo fajnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez rodaków. Klasycznym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która rozciąga się jedynie dwie dziesiątki kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to zaciszna i malutka miejscowość turystyczna, która oferuje wiele atrakcji dla gości.

Read more ›

Categories

W jakim miejscu spędzić ostatni dzień roku – czyli: Pojechać w góry? Czy nie wyjechać w góry? To jest zasadnicze pytanie!

Chcielibyście rewelacyjnie spędzić sylwestra, jednak nie wiecie w jakim miejscu? Pomyśl nad alternatywą spędzenia konkretnego czasu w górkach!
W powstałych czasach bardzo popularną alternatywą spędzania przełomu roku stał się przyjazd w górki.

Read more ›

Categories