Categories

Archive

Kierunek na wakacje nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. Dawniej turyści przyjeżdżający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z małych drewnianych domków letniskowych. Aktualnie czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wczasy 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo do tej pory zachowuje przytulny wdzięk i na pewno trzeba go zarekomendować osobom, które cenią sobie aktywny wypoczynek w cichej atmosferze.

Read more ›

Categories

Jakie atrakcje warto wybrać w nadciągającym sezonie zimowym?

Niestety po wspaniałym czasie zabaw oraz przebywania na słońcu zakończyła się najbardziej gorąca pora roku, jaką jest lato. Będziemy musieli zaczekać kolejny rok do nadejścia niezmiernie upalnych dni, które są przez nas bardzo pożądane. Szczęśliwie natura jest nam w stanie zagwarantować podobnie odmienne propozycje w czasie całego roku, dzięki którym wspaniale spędzimy czas. Trzeba albowiem jasno przyznać, że stanowczo najogromniejszą popularnością cieszy się podobnie okres zimy, gdy to możemy pozwolić sobie na rozmaite śnieżne szaleństwa.

Read more ›

Categories
Tags

Oferty dla każdej osoby, na sezon zima 2013

Zima 2013 miło zadziwiła narciarzy tak sprzyjającymi temperaturami, że śmiganie na śniegu jest ciągle możliwe. Gdy posiadasz wolne dni do wykorzystania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zapoznać się z ofertami na ostatnią chwilę. Pośród nich z całą pewnością odnajdziemy coś, dla osób lubiących narty Andora jest na przykład niezmiernie interesującą lokalizacją, preferowaną także przez sławy.

Read more ›

Categories

Jastarnia – pomysł na wakacje 2014

Jastarnia to znane kąpielisko, kurort nadmorski i port morski usytuowany w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Zasadniczymi atutami Juraty są bardzo ładne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i korzystne warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Uroku tej miejscowości dodają wspaniałe uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz cudowna kompozycja błękitnego morza Bałtyckiego, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Read more ›

Categories