Categories

Archive

W jakie miejsce wybrać się na urlop? Zobacz nasze propozycje

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować ciekawych atrakcji, stara się wybrać nietypowe miejsca wakacji. Wakacje czy to wiosną, czy też latem dobrze jest zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje agencji turystycznych i odkryć zupełnie nowe rejony, albo też zaufać regionom popularnym ,a także cenionym przez turystów. W sieci można znaleźć wiele tego rodzaju interesujących ofert.

Read more ›

Categories

Jastarnia – pomysł na wakacje 2014

Jastarnia to znane kąpielisko, kurort nadmorski i port morski mieszczący się w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Głównymi plusami Juraty są cudowne i piaszczyste plaże, zdrowe, przesycone jodem powietrze i odpowiednie warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Uroku tej miejscowości dodają piękne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz cudowna kompozycja błękitnego morza, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Read more ›

Categories

Jakie atrakcje warto wybrać w nadciągającym sezonie zimowym?

Niestety po długotrwałym czasie zabaw oraz przebywania na słońcu skończyła się w największym stopniu gorąca pora roku, którą jest lato. Będziemy musieli poczekać następny rok do przybycia wyjątkowo upalnych dni, które są przez nas ogromnie uwielbiane. Na szczęście natura jest nam w stanie zagwarantować podobnie inne propozycje w czasie całego roku, dzięki którym kapitalnie spędzimy czas. Trzeba albowiem wyraźnie przyznać, że wyjątkowo największą wziętością cieszy się podobnie okres zimy, gdy to możemy pozwolić sobie na rozliczne śnieżne szaleństwa.

Read more ›

Categories
Tags