Categories

Archive

Jastarnia – pomysł na wakacje 2014

Jastarnia to popularne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski leżący w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Podstawowymi pozytywami Juraty są wspaniałe i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i korzystne warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Uroku tej miejscowości dodają śliczne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz zachwycająca kompozycja błękitnego morza Bałtyckiego, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Read more ›

Categories

W jakie miejsce powinno się polecieć na egzotyczne wakacje?

Wielkimi krokami zbliża się do nas ciepła pora roku, którą jest lato. W tym okresie w większości wypadków wybieramy się w dalekie podróże, gdzie zdołamy spędzić obiecany urlop. Wypada zauważyć fakt, że zazwyczaj decydujemy się na wyjazd krajowy, niemniej jednak nie jest to wyłączna propozycja, która jest osiągalna na wydobycie naszej dłoni. Okazuje się bowiem, że coraz w wyższym stopniu atrakcyjne stają się także wyjazdy do egzotycznych krajów.

Read more ›

Categories

W jakie miejsce wybrać się na urlop? Zobacz nasze propozycje

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować ciekawych atrakcji, stara się wybrać nietypowe miejsca wakacji. Wakacje czy to wiosną, czy też latem dobrze jest zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje agencji turystycznych i odkryć zupełnie nowe rejony, albo też zaufać regionom popularnym ,a także cenionym przez turystów. W sieci można znaleźć wiele tego rodzaju interesujących ofert.

Read more ›

Categories