Categories

Archive

Jastarnia – pomysł na wakacje 2014

Jastarnia to popularne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski leżący w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Głównymi plusami Juraty są cudowne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i korzystne warunki do czynnego spędzania wolnego czasu. Czaru tej miejscowości dodają piękne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz zachwycająca kompozycja błękitnego morza, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Read more ›

Categories

Jakie atrakcje warto wybrać w nadciągającym sezonie zimowym?

Niestety po długotrwałym czasie zabaw oraz przebywania na słońcu skończyła się w największym stopniu gorąca pora roku, którą jest lato. Będziemy musieli poczekać następny rok do przybycia wyjątkowo upalnych dni, które są przez nas ogromnie uwielbiane. Na szczęście natura jest nam w stanie zagwarantować podobnie inne propozycje w czasie całego roku, dzięki którym kapitalnie spędzimy czas. Trzeba albowiem wyraźnie przyznać, że wyjątkowo największą wziętością cieszy się podobnie okres zimy, gdy to możemy pozwolić sobie na rozliczne śnieżne szaleństwa.

Read more ›

Categories
Tags

Polskie morze na urlop

Zaczyna się lato, okres urlopów, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas chcę chwili relaksu po miesiącach męczącej pracy. Wielu Polaków decyduje się obecnie na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba wybierać się na egzotyczną wyspę, by doskonale wypocząć i wspaniale spędzić czas. Nasz kraj też obfituje w piękne miejsca, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to doskonała oferta.

Read more ›

Categories