Lecisz na wycieczkę i nie masz gdzie zostawić auta? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie sugestię!

Wybierając się w podróż aeroplanem nie za każdym razem da się przyzwolić sobie na pozostawienie pojazdu na czterech kołach pod blokiem choćby z kwestii bezpieczeństwa. Po wielokroć jest także zagadnienie z podwózką pod lotnisko za sprawą kogoś bliskiego. Możemy wtedy skorzystać z parkingu tuż przy nim.

Parking

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Ochrona i nadzorowanie umożliwiają nam pewność samochodu, a więc nie będziemy musieli się troszczyć w trakcie wyjazdu o potencjalne szkody. Miejsce do parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest umieszczony dosadnie przy terminalu, toteż nie ma niezbędności dojazdu do punktu odlotu busem. Realna jest wcześniejsza rezerwacja miejscówki.

Powiązane artykuły:

Przed terminalem znajduje się tzw. region krótkiego postoju (Kiss & Fly). Ogólny czas bezpłatnego przewozu i postoju w strefie wynosi 10 minut. Gdy chodzi o parking długoterminowy, jest opcja dokonania rezerwacji przez Internet, faktura wysyłana jest w owym czasie drogą mailową. Posiadamy w takim razie pewność miejsca, jakie wyłoniliśmy sobie z mapy. Władze lotniska instruują do skorzystania z parkinkgu VIP umieszczonego najbliżej dojścia do terminalu. Jest to usługa dla klientów, którzy szanują sobie czas i swoją intymność oraz wypatrują osobnej obsługi w komfortowych warunkach.

Umożliwiony jest poświęcony personel przeszkolony w aspekcie protokołu dyplomatycznego, wygodne okoliczności do relaksu lub pracy w podobny sposób przed, jak i po wyprawie, ochrona ochrona łódź praca bezpieczeństwa, odprawa paszportowa tudzież celna. Korzystając z takiej posługi zachowujemy czas przez maksymalne przycięcie procedur lotniskowych, za pomocą czego zdarza się pokazać się na lotnisku nieraz 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław posiada także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla takich osób umieszczony jest w poręcznym miejscu, niedaleko wejścia do terminalu. Punkty parkingowe są znakowane odcieniem niebieskim oraz szczególnymi znakami – www.

Współczesne lotnisko w mieście Wrocław jest wyposażone w fenomenalny i tani parking dla podróżujących. Jest on przystosowany zarówno dla niepełnosprawnych jakdodatkowo sprawnych ludzi. Gdy chcemy z kolei migiem dostać się do samolotu unikając formalności, powinniśmy skorzystać ze strefy VIP.

Comments are closed.