Categories

Archive

Jeśli w tegoroczny urlop wybierasz się w pewną dalszą podróż i chcesz być dobrze przygotowanym na niespodziewane sytuacje – warto już teraz zaopatrywać się w potrzebne akcesoria.

Gdy przychodzi lato – każdy już marzy o wolnym odpoczynku. Robi się [ciepło|coraz cieplej na powietrzu. Chowamy grube rzeczy, odnawiamy garderobę. Czujemy się lżejsi i bardziej energiczni. Warto już od wczesnej wiosennej pory rozpocząć rodzinne refleksje z najbliższymi w temacie wakacyjnego wypoczynku – w jakie obszary, albo lokalizacje chcielibyśmy się wybrać, co chcielibyśmy obejrzeć i w który sposób możemy zaoszczędzić odrobinę majątku.

Read more ›

Categories

Świetne upominki świąteczne czyli dlaczego maluchy uwielbiają otrzymywać klocki lego pod choinkę.

Nadchodzące szybko Święta Bożego Narodzenia to każdego dziecka czas wielkiej magii. Pierwszy padający śnieg, dekorowanie choinki lub przygotowywanie wigilijnej wieczerzy to chwile, za którymi się tęskni przez cały rok. Lecz najbardziej chyba oczekiwane jest nie samo ubieranie choinki, a to, co się pod nią będzie znajdować, czyli wymarzone przez wszystkich prezenty. Trudno zresztąZresztą trudno się najmłodszym dziwić, że z takim utęsknieniem oczekują na pierwszą gwiazdkę, bo w końcu takich dni, w których otrzymuje się upominek będzie raptem kilka, a Boże Narodzenie będzie chyba najprzyjemniejszym z nich.

Read more ›

Categories