Categories

Archive

Świetne upominki świąteczne czyli dlaczego maluchy uwielbiają otrzymywać klocki lego pod choinkę.

Zbliżające się coraz szybciej Święta Bożego Narodzenia to każdego dziecka magiczny okres. Pierwszy padający śnieg, dekorowanie choinki lub pomoc przy przyrządzaniu wigilijnej kolacji to chwile, za którymi się tęskni przez cały rok. Lecz chyba najbardziej oczekiwane jest nie samo dekorowanie choinki, a to, co można będzie pod nią znaleźć, czyli wymarzone przez wszystkich prezenty. Trudno zresztąZresztą trudno się dzieciom dziwić, że z takim utęsknieniem czekają na pierwszą gwiazdkę, bo w końcu takich dni, w których dostaje się prezent jest zaledwie kilka, a Boże Narodzenie jest chyba najbardziej przyjemny z nich.

Read more ›

Categories

Jeśli w tegoroczny urlop wybierasz się w pewną dalszą podróż i chcesz być dobrze przygotowanym na niespodziewane sytuacje – warto już teraz zaopatrywać się w potrzebne akcesoria.

Gdy przychodzi lato – każdy już marzy o wolnym odpoczynku. Robi się [ciepło|coraz cieplej na powietrzu. Chowamy grube rzeczy, odnawiamy garderobę. Czujemy się lżejsi i bardziej energiczni. Warto już od wczesnej wiosennej pory rozpocząć rodzinne refleksje z najbliższymi w temacie wakacyjnego wypoczynku – w jakie obszary, albo lokalizacje chcielibyśmy się wybrać, co chcielibyśmy obejrzeć i w który sposób możemy zaoszczędzić odrobinę majątku.

Read more ›

Categories