Categories

Archive

Świetne upominki świąteczne czyli dlaczego maluchy uwielbiają otrzymywać klocki lego pod choinkę.

Zbliżające się coraz szybciej Święta Bożego Narodzenia to każdego dziecka magiczny okres. Śnieg padający z nieba, ubieranie choinki lub przygotowywanie wigilijnej wieczerzy to chwile, za którymi się tęskni przez resztę roku. Ale chyba najbardziej wytęsknione jest nie samo dekorowanie choinki, a to, co można będzie pod nią znaleźć, czyli wymarzone przez każdego prezenty. Trudno zresztąZresztą trudno się dzieciom dziwić, że z takim utęsknieniem oczekują na pierwszą gwiazdkę, bo przecież takich dni, w których otrzymuje się upominek będzie raptem parę, a Boże Narodzenie jest chyba najprzyjemniejszym z nich.

Read more ›

Categories

Jeśli w tegoroczny urlop wybierasz się w pewną dalszą podróż i chcesz być dobrze przygotowanym na niespodziewane sytuacje – warto już teraz zaopatrywać się w potrzebne akcesoria.

Gdy przychodzi okres letni – ktokolwiek już rozmyśla o wakacyjnym urlopie. Zrobi się [ciepło|coraz cieplej na dworze. Chowamy zimowe ubrania, odświeżamy garderobę. Czujemy się lżejsi i bardziej energiczni. Warto nawet od wczesnej wiosny zacząć familijne dyskusje z najbliższymi w temacie wczasowego wyjazdu – w jakie obszary, albo miejsca chcielibyśmy się udać, co chcemy obejrzeć i w jaki sposób możemy zaoszczędzić trochę majątku.

Read more ›

Categories