Categories

Archive

Świetne upominki świąteczne czyli dlaczego maluchy uwielbiają otrzymywać klocki lego pod choinkę.

Zbliżające się coraz szybciej Święta Bożego Narodzenia to każdego dziecka magiczny okres. Pierwszy padający śnieg, dekorowanie choinki czy przygotowywanie wigilijnej kolacji to chwile, za którymi się tęskni przez resztę roku. Ale najbardziej chyba wytęsknione jest nie samo ubieranie choinki, a to, co się pod nią będzie znajdować, czyli wymarzone przez wszystkich prezenty. Trudno zresztąZresztą trudno się dzieciom dziwić, że z takim utęsknieniem oczekują na pierwszą gwiazdkę, bo w końcu takich chwil, kiedy dostaje się upominek będzie raptem kilka, a Boże Narodzenie będzie chyba najprzyjemniejszym z nich.

Read more ›

Categories

Jeśli w tegoroczny urlop wybierasz się w pewną dalszą podróż i chcesz być dobrze przygotowanym na niespodziewane sytuacje – warto już teraz zaopatrywać się w potrzebne akcesoria.

Gdy nadchodzi lato – ktokolwiek już rozmyśla o wolnym urlopie. Robi się [ciepło|coraz cieplej na dworze. Porzucamy grube rzeczy, odnawiamy garderobę. Stajemy się lżejsi i żywsi. Warto nawet od wcześniejszej wiosennej pory zacząć familijne refleksje z bliskimi w temacie wczasowego wyjazdu – w które rejony, bądź miejsca pragnęlibyśmy się udać, co chcielibyśmy zobaczyć i w jaki sposób możemy oszczędzić trochę majątku.

Read more ›

Categories