Categories

Archive

Świetne upominki świąteczne czyli dlaczego maluchy uwielbiają otrzymywać klocki lego pod choinkę.

Nadchodzące szybko Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich dzieci magiczny okres. Śnieg padający z nieba, ubieranie choinki lub pomoc przy przyrządzaniu wigilijnej wieczerzy to magia, za którą się tęskni przez cały rok. Ale najbardziej chyba wytęsknione jest nie samo dekorowanie choinki, a to, co można będzie pod nią znaleźć, to znaczy wymarzone przez wszystkich prezenty. Trudno zresztąZresztą trudno się dzieciom dziwić, że z taką tęsknotą czekają na pierwszą gwiazdkę, bo w końcu takich dni, w których dostaje się prezent jest zaledwie kilka, a Boże Narodzenie jest chyba najprzyjemniejszym z nich.

Read more ›

Categories

Jeśli w tegoroczny urlop wybierasz się w pewną dalszą podróż i chcesz być dobrze przygotowanym na niespodziewane sytuacje – warto już teraz zaopatrywać się w potrzebne akcesoria.

Gdy przychodzi lato – każdy już marzy o wolnym odpoczynku. Robi się [ciepło|coraz cieplej na powietrzu. Chowamy grube rzeczy, odnawiamy garderobę. Czujemy się lżejsi i bardziej energiczni. Warto już od wczesnej wiosennej pory rozpocząć rodzinne refleksje z najbliższymi w temacie wakacyjnego wypoczynku – w jakie obszary, albo lokalizacje chcielibyśmy się wybrać, co chcielibyśmy obejrzeć i w który sposób możemy zaoszczędzić odrobinę majątku.

Read more ›

Categories