Categories

Archive

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Nasz świat cały czas się zmniejsza, globalizacja jest już czymś bardzo powszechnym i prawdopodobnie nieodwracalny. Postęp w dziedzinie szybkiej komunikacji, takiej jak połączenia przez sieć oraz publiczna dostępność internetu ułatwiają kontakty międzyludzkie z przeciwnych końców świata, czyniąc go niemalże natychmiastowym. Identycznie sprawa się ma z przejazdem między odległymi miejscami.

Read more ›

Categories

Do jakiego kraju często podążają krajanie?

Holandia jest krajem, który swoim nietuzinkowym pięknem urzeka wielu turystów z każdego punktu świata. Nam państwa Beneluksu kojarzą się głównie z pracą sezonową. W obydwu przypadkach jednak niebywale przydatną informacją jest to, jak dotrzeć do tegoż kraju. Na nasze szczęście transport do Holandii na dziś dzień nie jest żadnym wielkim problemem.

Read more ›

Categories

Podróże samolotem z każdym dniem bardziej popularne

Współcześnie coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo błyskawicznym i bezpiecznym sposobem przemieszczania się są podróże samolotem. Wiedza ta bierze się przykładowo z tego, że w ostatnich latach znacznie zmalały ceny podróży odbywanych na przykład z Polski do innych krajów Europy.

Read more ›

Categories