Categories

Archive

Bezstresowe latanie po świecie

Marsz technologiczny jest niezwykły. Przez całe wieki człowiek pragnął wznieść się w niebiosa niczym ptak. Dowody tej fascynacji są w słynnym micie o śmierci Ikara. Głównym marzeniem geniusza z Włoch, Leonarda da Vinci, było zbudowanie maszyny latającej. Mimo to dopiero sto lat temu bracia Wright zaliczyli swój pierwszy lot ich prymitywnym samolotem. I od tej pory wydarzenia zaczęły toczyć się zaskakująco błyskawicznie.

Read more ›

Categories

Wymarzone wakacje

Wspaniałe wakacje w Dalmacji czy odpoczynek w Splicie czy Dubrovniku nie muszą być dziś przesadnie kosztowne. Każde wakacje jednak, czy to zimą czy latem, należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Z takiej przyczyny trafionym pomysłem przed wyjazdem będzie zapoznanie się z aktualnymi miejscami noclegowymi. W Internecie aż roi się od wspaniałych ofert dobrych dla każdego i na każdą kieszeń.

Read more ›

Categories

Najpopularniejsze kierunki wyjazdów wakacyjnych czyli z jakiego powodu warto wybrać się do Dubaju

Kraje pełne egzotyki od dawna kuszą turystów, w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Azja oraz Afryka. Niezwykle modny stał się także Dubaj, jedno z miast położonych na terenie Półwyspu Arabskiego. Rejon ten od dawna znany jest z ogromnych zasobów ropy naftowej, która dała duże bogactwo mieszkającym tam ludziom.

Read more ›

Categories
Tags