lubisz wycieczki egzotyczne? – jeśli tak, to spędź urlop w Indiach

Sri Lanka to niewielka wyspa o obszarze 65 tys. km kw. Mieszka na niej blisko 21 mln ludzi. Niełatwo sobie wyobrazić ile tajemnic kryje się na tak niewielkim obszarze. O malowniczości tego zakątkaświadczy także jego nazwa – w starożytnym języku indyjskim Sri Lanka znaczy „olśniewający kraj”. Dzisiaj kojarzy się ona turystom głównie z gorącą plażą i z leżeniem na słońcu.

zobacz szczegóły
Faktycznie, można znaleźć| tu dużo wspaniałych plaż, ale to nie wszystko. Swoją wyjątkowością olśniewają również egzotyczne okazy zwierząt. Do najbardziej znanych należy na pewno słoń indyjski. W naturalnych warunkach zamieszkuje on obszary położone w górach na wysokości ok. 2000 m n.p.m. Dobrze przypomnieć, że najwyżej położonym szczytem na Sri Lance jest Piturutalagala, osiągająca wysokość 2500 m n.p.m.

W przyrodzie możemy zobaczyć tu również krokodyle, lamparty, szakale, małpy oraz cudowne, kolorowe ptaki, np. tukany czy papugi. Cały ten krajobraz możemy podziwiać bezpiecznie, bo na wyspie jest ok. dziesięciu parków narodowych. Wycieczki egzotyczne, takie jak ta, niewątpliwie niosą ze sobą mnóstwo niezapomnianych przygód. Nieraz nie wiemy jednak, jak zaplanować podobną podróż. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być wówczas po prostu Sri Lanka (sprawdź sri lanka last minute z niemiec) last minute (tu zarezerwujesz). Nie mamy już obowiązku martwić się wtedy o wiele spraw. O niemal każdą z nich zadba w tym wypadku w naszym imieniu biuro podróży. Dzięki temu mamy możliwość się zrelaksować i spokojnie czytać kompletny plan wycieczki. Czujemy się spokojniejsi i możemy pełniej odpocząć. Do mocnych stron takiej wyprawy należy bez wątpienia także zmniejszenie kosztów.

Oferta Sri Lanka last minute (zobacz: emiraty arabskie last minute z niemiec) będzie prawdopodobnie jedną z najtańszych dostępnych ofert. Dodatkowo, za darmo otrzymujemy dreszczyk emocji związany ze spontaniczną decyzją o dalekiej wyprawie. Niezwykłe emocje towarzyszą pewnie też śmiałkom, którzy decydują się zwiedzić tę wyspę na własną rękę. W takiej sytuacji organizacja wycieczki będzie wymagać od nas jednak dużo więcej zaangażowania i czasu.

Comments are closed.