Categories

Archive

Agroturystyka w Górach Izerskich

Góry Izerskie, leżące na granicy Polski i Czech, to wyjątkowo ciekawe miejsce dla spragnionych emocji turystów. Sławne z prześlicznych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki rowerowej, narciarskiej a nawet konnej, współcześnie kusi dodatkowo ogromnie rozbudowaną bazą turystyczną. Inne ciekawe rzeczy, które opłaca się ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.

Read more ›

Categories

Dlaczego powinniśmy wybrać się na urlop nad Bałtyk?

Nadchodzące wakacje to przeważnie gorący okres dla branży turystycznej. W Polsce nieustannie ulega ona coraz większemu rozwojowi, Polacy coraz częściej zamiast wyjeżdżać za granicę decydują się na odpoczynek na ziemiach ojczystych. Niezwykle popularne kiedunki to rzecz jasna tereny polskich gór oraz Mazury, aczkolwiek najczęściej wybieraną destynacją od wielu lat jest Morze Bałtyckie. Jest to oczywiście wywołane przez fakt, że wielu z nas wakacje zwyczajnie kojarzą się z nadmorskim krajobrazem i plażowaniem.

Read more ›

Categories

Stegna – znakomita miejscowość dla osób poszukujących spokoju na urlop z szeroką ofertą kwater noclegowych.

Są takie chwile w życiu każdego człowieka, za którymi czeka prawie cały czas. Do takiej chwili na pewno wlicza się urlop. Jest dla sporej ilości osób czasem, w którym mogą wyjechać z codziennego otoczenia by odpocząć, wyciszyć się i nabrać sił na dalszą część roku.

Read more ›

Categories

Jakiego rodzaju rozrywki i atrakcje może zaoferować swoim gościom Szczecin, noclegowa baza tego miasta.

Jednym z największych a zarazem bardzo popularnych miejscowości nad Morze Bałtyckie jest Szczecin. Leży on w północno zachodnim krańcu Polski, przy ujściu Odry do morza. Jego położenie sprawiło, że stał się bardzo istotnym punktem na mapie handlowej tego regionu Europy, przed wiekami przebiegały przez niego liczne szlaki kupieckie.

Read more ›

Categories