Categories

Archive

Wyśnione wczasy z najbliższymi? Udaj się nad Bałtyckie morze.

Obecnie posiadamy nieskończone opcje na spędzenie wakacji. Niektórzy ludzie zwiedzają dalekie kontynenty, jak Ameryka czy Afryka. Inni podróżują po Europie, używając ofert tanich linii lotniczych. Jeszcze inni preferują piesze przeprawy po polskich Tatrach. Jednak wciąż pełno osób wybiera nasze polskie morze jako kierunek letniej przygody. Nic w tym dziwnego, jest to w końcu alternatywa atrakcyjna zarówno dla rodziców z dziećmi jak i dla wielu młodych ludzi. Mało tego, mamy tam do wyboru całkiem atrakcyjne warunki zakwaterowania.

Read more ›

Categories

Czy warto udać się na urlop nad Bałtyk?

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
Czy Bałtyk jest w stanie konkurować z innymi europejskimi kurortami? Na pierwszy rzut oka myślimy, że jest to całkowicie niemożliwe. Ma to konkretne odzwierciedlenie w wypoczynkowych wyborach rodaków. Od dłuższego czasu stawiamy na zagraniczne podróże.

Read more ›

Categories

Hotel Las Piechowice – urokliwe miejsce na udany i doskonały wypoczynek.

Wczasy to ulubiony temat ogromnej ilości ludzi. Dotyczy on nie tylko tych, które już się skończyły, ale też tych przyszłych, które dopiero będą planowane. Jest to temat, przy, którym bardzo się relaksują a także chętnie o nim wspominają. Wakacje to też najczęściej stosowany temat do nawiązania znajomości lub rozładowania napięcia.

Read more ›

Categories

Jakiego rodzaju rozrywki i atrakcje może zaoferować swoim gościom Szczecin, noclegowa baza tego miasta.

Jednym z większych a równocześnie najpopularniejszych miejscowości nad Bałtykiem jest Szczecin. Położony on jest w północno-zachodniej części Polski, przy ujściu Odry do morza. Jego położenie sprawiło, że stał się niezwykle istotnym punktem na handlowej mapie tego regionu Europy, przed wiekami przebiegały przez niego liczne szlaki kupieckie.

Read more ›

Categories