Categories

Archive

Historycznie interesujące miasta w Polsce

Wybierając się na wczasy nierzadko kierujemy się nowymi trendami. Niemniej interesująca niż moda i moc atrakcji i rozrywek jest zwykle historia tego miejsca. Stawiając dziś na noclegi w Międzyzdrojach możemy czerpać z nieograniczonej bazy możliwości. Nie tylko komfortowy nocleg jest istotny, ważna jest także historia wiążąca się z tym miejscem. Niegdyś niedaleko Międzyzdrojów mieściły się osady Kępieńce i Żelazo, które były istotnym centrum handlowym. Wiążę się z tym mnóstwo tradycji, które są kontynuowane nawet dziś!

Read more ›

Categories

Zorganizuj wakacje dzieciom

Na ten moment nasze pociechy czekały z utęsknieniem. Można rzec, że odliczały tygodnie do tego cudownego momentu, kiedy odezwie się po raz ostatni dzwonek i nareszcie zaczną się dni wolne od nauki. Przez okrągły rok nasze pociechy pieczołowicie spełniały swoje zobowiązania. Odrabiały zadania domowe, zdobywały najwyższe noty i starały się nie broić za bardzo. Także w domu starały się okazać pomocne. Dlatego teraz należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednak zrobić, jeśli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na dwutygodniowe kolonie w jakiejś popularnej miejscowości?

Read more ›

Categories

Czy warto udać się na urlop nad Bałtyk?

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
Czy polskie wybrzeże jest w stanie rywalizować z innymi europejskimi kurortami? Na pierwszy rzut oka wydaje nam się to zupełnie nierealne. Ma to swoje odzwierciedlenie w wakacyjnych wyborach Polaków. Od dłuższego czasu udajemy się na zagraniczne wyjazdy.

Read more ›

Categories