Categories

Archive

Czy warto udać się na urlop nad Bałtyk?

wiatraki
Autor: phault
Źródło: http://www.flickr.com
Czy polskie wybrzeże jest w stanie konkurować z innymi światowymi miejscowościami? Na pierwszy rzut oka wydaje nam się to całkowicie niemożliwe. Posiada to widoczne odzwierciedlenie w wakacyjnych wyborach rodaków. Od dłuższego czasu decydujemy się na zagraniczne wyjazdy.

Read more ›

Categories

Hotel Las Piechowice – urokliwe miejsce na udany i doskonały wypoczynek.

Urlop to ukochany temat ogromnej ilości ludzi. Dotyczy on nie tylko tych, które już były, ale również tych zbliżających się, które dopiero będą zaplanowane. Jest to temat, przy, którym bardzo się odprężają oraz chętnie o nim opowiadają. Wakacje to także najczęściej stosowany temat do rozpoczęcia znajomości bądź stłumienia napięcia.

Read more ›

Categories

Agroturystyka w Górach Izerskich

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to bardzo ciekawe miejsce dla pragnących wrażeń turystów. Sławne z przepięknych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, współcześnie kusi dodatkowo niezwykle rozwiniętą bazą turystyczną. Inne ciekawe rzeczy, które opłaca się obejrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najpotężniejszych atutów to jednak niebywale rozwinięta agroturystyka.

Read more ›

Categories