Categories

Archive

Akcesoria militarne

Dobry nóż może pomóc obronić się albo przestraszyć ewentualnego złodzieja. Z takiej przyczyny dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W nowym tysiącleciu wybranie odpowiednich noży nie bywa zazwyczaj rzeczą prostą. Potrzeba podejść do niej z głową, dowiedzieć się, jakie cechy posiadają niektóre noże.

Read more ›

Odzież wojskowa zwana militarna do której możemy zaliczyć też spodnie moro to znakomite ubrania dla osób ceniących sobie militaria.

Większość z nas rozmyśla że odzież wojskowa to zestaw garderoby tylko dla wojskowych. Dużo sklepów ma szeroki wybór najróżniejszych ubrań przeznaczonych dla hobbystów militariów, ale też dla myśliwych, survivalowców, podróżników czy po prostu dla wielbicieli mundurowego stylu. Posród owej odzieży można znaleźć najlepsze spodnie moro, czapki patrolówki, koszule taktyczne, kamizelki, polary, bluzy, spodnie długie, spodnie krótkie, pasy, skarpetki, rękawice.

Read more ›

Które wyposażenie warto kupić na survivalowy wyjazd?

Nie od dziś wiadomo, że faceci są głodni intensywnych wrażeń. Wynika to w pewnej mierze z ich istoty, bowiem w głębi ich serc zapisane jest pożądanie stałego zdobywania świata. Niemniej jednakże spoglądając na rzeczywistość tylko niektórzy z nich mają sposobność poświęcić się w pełni tego rodzaju działalności. W większości wypadków nasze zajęcia zawodowe zajmują dostępny przez nas czas, w następstwie tego też każde okazje do poczucia się żołnierzem trafiają się nam jedynie czasami.

Read more ›