Categories

Archive

Jak zająć kreatywnie wolny czas?

Niewątpliwie trzeba w jakiś sposób zająć własny czas. Bo w końcu coś powinniśmy robić interesującego we własnym życiu. Myślę, że strzałem w dziesiątkę są chociażby militaria. Od razu się przyznam, iż jestem ogromnym miłośnikiem militariów – choć nigdy nie byłem w wojsku, to uważam, że byłbym świetnym żołnierzem. Cóż, jednak to tylko marzenia, które raczej nigdy się nie spełnią…

Read more ›

Categories

ASG, czyli nowa moda na spędzanie wolnych chwil na świeżym powietrzu

Zarówno młodzi chłopcy, jak i dorośli mężczyźni praktycznie od zawsze zainteresowani byli tematyką militarną, a szczególnie bronią. Mali chłopcy lubią na przykład bawić się w wojsko, używając do tego sztucznych pistoletów lub chociażby patyków udających pistolety. Dorośli mężczyźni zwykle posiadają swoje oszczędności, które mogą być przeznaczone na oryginalne spędzanie wolnych chwil.

Read more ›

Categories

Dzięki temu poczujesz się jak na rzeczywistym poligonie

Nie da się ukryć faktu, że każde państwo, które jest suwerenne koniecznie musi posiadać własne wojsko. Jak się również okazuje, militaria niezmiernie w szeregu przypadków są głównym źródłem inspiracji oraz marzeń wielu początkujących chłopaków. Posiadanie munduru na pewno często rozumiane jest jako wyraz nobilitacji, dlatego też wielu z nas pragnie chociażby na chwilę poczuć możliwości funkcjonowania w armii.

Read more ›

Categories

Które wyposażenie warto kupić na survivalowy wyjazd?

Nie od teraz wiadomo, że faceci są głodni intensywnych wrażeń. Wynika to poniekąd z ich istoty, dlatego że w głębi ich serc utrwalone jest pożądanie stałego zdobywania świata. Niemniej jednak patrząc na rzeczywistość jedynie poniektórzy z nich mają okazję poświęcić się całkowicie tego typu działalności. W większości wypadków nasze zajęcia zawodowe pochłaniają dostępny przez nas czas, w następstwie tego też wszelkie możliwości do poczucia się żołnierzem trafiają się nam wyłącznie niekiedy.

Read more ›

Categories

Akcesoria militarne

Odpowiedni nóż może pomóc obronić się lub przestraszyć ewentualnego złodzieja. Z tego powodu dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W dzisiejszych czasach wybór dobrych noży nie bywa zazwyczaj sprawą łatwą. Potrzeba podejść do niej z głową, dowiedzieć się, jakie cechy mają niektóre noże.

Read more ›

Categories