Categories

Archive

Akcesoria militarne

Odpowiedni nóż może pomóc obronić się lub przestraszyć ewentualnego złodzieja. Z tego powodu dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W dzisiejszych czasach wybór dobrych noży nie bywa zazwyczaj sprawą łatwą. Potrzeba podejść do niej z głową, dowiedzieć się, jakie cechy mają niektóre noże.

Read more ›

Categories

Dzięki temu poczujesz się jak na rzeczywistym poligonie

Nie da się ukryć faktu, że każde państwo, które jest suwerenne obowiązkowo musi posiadać własne wojsko. Jak się również okazuje, militaria nadzwyczaj często są głównym źródłem inspiracji oraz marzeń wielu młodych dzieciaków. Posiadanie munduru bez wątpliwości często rozumiane jest jako wyraz nobilitacji, wobec tego też wielu z nas pragnie chociażby na chwilę poczuć możliwości funkcjonowania w armii.

Read more ›

Categories

Sklepy dla cywila i żołnierza, czyli co przydatnego możemy kupić w militariach online?

Hobby strzeleckie to jedno z najstarszych aktywności człowieka. Strzelanie kojarzymy głównie z wojnami, ale te przecież nie ogranicza się tylko do walki, zwłaszcza w czasie stabilnego pokoju. Strzelectwo to też całe rytuały związane z polowaniami, ale i rywalizacją w sporcie oraz czynną turystyką. Na jakie sprzęty natkniemy się w propozycjach sklepów z militariami online?

Read more ›

Categories

Gdzie znajdziemy znakomitej jakości militaria?

Wyjątkowe możliwości wyboru, jakie znajdują się wśród militariów internetowych, zwracają uwagę nie tylko entuzjastów. W sieci mamy szansę wyszukać oferty najróżniejszych replik, jakie są szczególnie zróżnicowane, ale wszystkie są wykonane ze świetnej jakości materiałów. Rozwiązań szczególnie nowatorskich nie zabraknie, ale tradycyjna replika broni palnej, air soft gun, cechuje się największą popularnością. Jej zakup będzie na pewno świetnym wyborem, ponieważ możemy dobrać replikę w dobrej skali. Oryginalne oraz szczególnie niepodrabialne militaria znajdziemy świetnych cenach, które zachęcają kolejne osoby do kolekcjonowania.

Read more ›

Categories