Categories

Archive

Które wyposażenie warto kupić na survivalowy wyjazd?

Nie od dziś wiadomo, że faceci są głodni mocnych wrażeń. Wynika to w pewnej mierze z ich istoty, bowiem w głębi ich serc zapisane jest pragnienie trwałego zdobywania świata. Niemniej jednakże patrząc na rzeczywistość tylko niektórzy z nich mają okazję poświęcić się całkowicie tego typu działalności. Przeważnie nasze zajęcia zawodowe pochłaniają dostępny przez nas czas, dlatego też wszelakie okazje do poczucia się żołnierzem trafiają się nam wyłącznie niekiedy.

Read more ›

Categories

Rosnące zainteresowanie tematyką militarną i jego wpływ na różnorodną propozycję sklepów internetowych tego rodzaju asortymentem

Militaria kojarzą się obecnie przede wszystkim z wojskiem. Tego rodzaju tematyka jest przedmiotem zainteresowania wielu osób, jako że wojsko od zawsze jest synonimem dyscypliny, sprawności fizycznej, honoru i współpracy. Nie można się z tego powodu dziwić, że coraz więcej osób jest faktycznie zainteresowanych działalnością wojska, jak także sprzętem, jaki jest użytkowany w konkretnych jednostkach.

Read more ›

Categories

Jak zająć kreatywnie wolny czas?

Na pewno należy w jakiś sposób zająć własny czas. No bo w końcu coś powinniśmy robić ciekawego we własnym życiu. Myślę, że strzałem w dziesiątkę są na ten przykład militaria. Sam się przyznam, iż jestem wielkim fanem militariów – chociaż nigdy nie byłem w wojsku, to uważam, że byłbym rewelacyjnym żołnierzem. Cóż, jednak to tylko marzenia, które raczej nigdy się nie spełnią…

Read more ›

Categories

Sklepy dla cywila i żołnierza, czyli co przydatnego możemy kupić w militariach online?

Hobby strzeleckie to jedno ze starszych aktywności ludzkich. Strzelanie kojarzymy zwłaszcza z wojną, ale te przecież nie koncentruje się tylko na walce, szczególnie w czasie pokojowego współistnienia. Strzelectwo to również całe rytuały związane z polowaniami, ale i rywalizacją w sporcie oraz czynną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w propozycjach sklepów z militariami online?

Read more ›

Categories

Odzież wojskowa zwana militarna do której możemy zaliczyć też spodnie moro to znakomite ubrania dla osób ceniących sobie militaria.

Większość z ludzi rozmyśla że odzież wojskowa to zestaw ubrań tylko dla mundurowych. Dużo sklepów ma szeroki wybór najróżniejszych ubrań z przeznaczeniem dla hobbystów militariów, lecz także dla myśliwych, survivalowców, turystów czy po prostu dla miłośników militarnego stylu. Posród owej odzieży możemy znaleźć najlepsze spodnie moro, czapeczki patrolówki, koszulki taktyczne, kamizelki, swetry, kurtki, spodnie długie, spodnie krótkie, paski, skarpety, rękawiczki.

Read more ›

Categories