Moda na militarne ubrania

Moda na militaria od dłuższego czasu nie słabnie. Powodem tego jest fakt, że militarne ciuchy nie tylko są szykowne i oryginalne, a sprytnie łączone z ubraniami sportowymi sprawiają, że czujemy się wygodnie i na luzie. Nie bacząc na nasze pacyfistyczne usposobienie pobawmy się więc w zbrojny konflikt, a przynajmniej w rewolucję w naszej garderobie.

Czołg T-34

Kamuflaż multi cam wyrósł z kamuflażu wojskowego Scorpion Pattern, wykorzystywanego z powodzeniem w wojsku amerykańskim. Decydenci wybrali jednak inny rodzaj kamuflażu i tak multi camo trafił na rynek mody. Kamuflujące połączenie plam barwnych powstałych z mieszaniny beżu, brązu i zieleni trafiło na wybiegi i do dziś jest wykorzystywane przez wielkich projektantów mody.

Szalenie nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, aby przejrzeć nasz artykuł. Jeżeli masz ochotę na więcej, to kliknij link (http://www.avocado-store.pl/babi-gold-okulary-clip-on-metalowe-unisex-id-228) i przejdź do następnej strony.

Koncerny takie jak Tru-Spec, Rothco czy BlackHawk specjalizują się w wytwarzaniu tej odzieży, gdyż jest ona gwarantem jakości i świetnie nadaje się nie tylko na wyprawy, ale również do codziennego użytku.

Styl militarny w wojsku
Autor: 176th Wing Alaska Air National Guard
Źródło: http://www.flickr.com

Spodnie taktyczne stosowane przez tajne służby i elitarne oddziały wojskowe mają ogromne powodzenie również na cywilnym rynku. Są zaimpregnowane teflonem, mają pokaźną liczbę wygodnych klapek i schowków, a specjalne taśmy pozwalają na dołączenie ładownic i kieszeni. Są wymarzone na survival, ale jednocześnie na tyle stylowe, że mają zapalonych zwolenników. Wyposażone w pasek pleciony z nylonowej taśmy stają się po prostu świetnym ciuchem prezentującym moro styl.

Bojówki wojskowe to spodnie moro z typowym wzorem multi camo, choć ich wariacji kolorystycznych jest mnóstwo. Ważniejsza niż strona wizualna jest jednak ich jakość, dzięki 50% bawełny i 50% nylonu są bardzo lekkie, a zarazem piekielnie wytrzymałe. Doskonale sprawują się w każdych warunkach pogodowych.

Jeśli wykorzystana w niniejszym tekście narracja do Ciebie przemówiła, to zobacz tu akcesoria do makijażu podobne wpisy – one dotyczą zbliżonej tematyki.

Pewnie dlatego noszą je ludzie w każdym wieku i o różnych poglądach. Łączy ich jedno – uwielbienie dla komfortu i tęsknota za męską przygodą.

Comments are closed.