Categories

Archive

Polskie morze na wakacje

Zaczyna się lato, czas urlopów i odpoczynku. Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu po miesiącach męczącej pracy. Wielu Polaków decyduje się obecnie na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba lecieć na tropikalną wyspę, by doskonale wypocząć i wspaniale spędzić czas. Nasz kraj też ma wiele pięknych zakątków, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to doskonała propozycja.

Read more ›

Rodzinne podróże? Zmierzaj nad Bałtyckie morze!

W dzisiejszych czasach mamy niezwykle sporo opcji urlopowych. Możemy latać na drugi kraniec świata, podróżować po Europie. Jednak w dalszym ciągu dużo ludzi woli odpocząć nad polskim morzem. W sezonie letnim poszczególna miejscowość jest oblegana przez tłumy wczasowiczów. Mamy do wyboru kilka rodzajów różnych lokacji. Osoby młodsze, wypoczywające ze znajomymi, pragnące przede wszystkim dobrze się zabawić, wybierają Międzyzdroje, albo Sopot. Amatorzy windsurfingu z kolei jeżdżą na półwysep Helski. Natomiast rodziny z dziećmi wybierają często Rowy.

Read more ›

Polskie morze na urlop

Rozpoczyna się lato, okres wakacji, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas marzy o chwili relaksu po miesiącach ciężkiej pracy. Mnóstwo Polaków decyduje się teraz na wojaże zagraniczne, ale nie trzeba lecieć na tropikalną wyspę, by wspaniale wypocząć i wspaniale spędzić urlop. Nasz kraj też ma wiele pięknych zakątków, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to świetna propozycja.

Read more ›