Categories

Archive

Brzezina- dlaczego warto zwiedzić?

Brzezina jest miejscowością na Dolnym Śląsku, posiadającym około kilkaset ludności. Wieś położona jest w odległości około 4 kilometrów od Wrocławia. Znaleźć tam można wiele zabytków oraz innych obiektów wartych ujrzenia. Brzezina jest miejscem częstych wycieczek osób zarówno z całego kraju, jak i spoza niego. Miejscowość tą odwiedzał Jan Paweł II. Jego rodzinnym miastem były Wadowice.

Read more ›

Categories

Wymarzone wakacje – kto pierwszy ten lepszy!

Na pewno każdy z was zdaje sobie sprawę, czym jest oferta last minute. Ale czy ktoś z was zna first minute? Jeżeli nie, już podpowiadamy. Rezerwując wycieczkę parę miesięcy przed odlotem, da się zaoszczędzić dużo pieniędzy, ponieważ wtedy biura podróży tną ceny. Jeżeli chcesz wybrać się na tanie wczasy w egzotycznych stronach, zabukuj turnusy już dzisiaj, zimą. W dalszym artykule przedstawiamy parę ciekawych celów wycieczkowych, które powinieneś wziąć pod uwagę w tym roku.

Read more ›

Categories

Jak zaplanować swój urlop?

Niejeden z nas po intensywnym roku pracy potrzebuje relaksu na łonie natury oraz doładowania się pozytywną energią aby sprostać czekającym na nas wyzwaniom zawodowym i prywatnym (ostatnio wiele mówi się o zaletach Jastarni www.eholiday.pl/noclegi-jastarnia-14960.html). Moment Wypoczynku jest wymagana aby prawidłowo działał nasz układ odpornościowy i nerwowy.

Read more ›

Categories

Biuro podróży – bardzo dobre rozwiązanie zapewniające wakacje marzeń w niezwykle optymalnych cenach

Zorganizowanie wymarzonych wczasów wcale nie jest prostym zadaniem, zwłaszcza iż dostępne atrakcje mogą przyprawić nas o lekki zawrót głowy. Każda osoba decydując się na wczasy musi zaplanować nie tylko miejsce docelowe, ale też dojazd, nocleg i posiłki. Aby wyjazd spełniał wszystkie wymagania najlepiej skorzystać z oferty biura podróży, ponieważ to właśnie profesjonalni organizatorzy potrafią zaoferować niezapomniane wczasy.

Read more ›

A Ty wiesz już, gdzie polecisz w lecie na urlop?

Czy znasz cel, w którym pojedziesz w lato 2013? Jeżeli nie, prezentujemy trzy świetne oferty, na które musisz zwrócić uwagę, gdy następnym razem odwiedzisz lokalne albo sieciowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam ciężki kryzys finansowy, warto odwiedzić ten piękny kraj latem. Każdy gość, który uwielbia historię, musi zobaczyć cudowny Akropol.

Read more ›

Categories