Najchętniej odwiedzane turystyczne atrakcje w Indiach czyli co ciekawego można robić w Goa.

Indie to kraj ogromnie zróżnicowany, trudno się zresztą temu dziwić, jeżeli jest jednym z największą ilością mieszkańców na świecie. Indie są często wybieranym miejscem na krótszy lub dłuższy urlop, ale aby chociaż trochę poznać ten kraj to trzeba dużo więcej czasu niż tylko okres dwutygodniowej wycieczki.

wakacje goa
Z tego też powodu wielu ludzi koncentruje się na jednym regionie, nastawiając się albo na odwiedzanie ciekawych miejsc i zabytków, albo błogie lenistwo na piaszczystej plaży pod palmami. Do tej ostatniej opcji nie znajdzie się chyba lepszego miejsca niż Goa, jeden z najczęściej odwiedzanych rejonów Indii. Zachęcają do tego w pierwszej kolejności wspaniałe piaszczyste plaże i niesamowite podwodne widoki.

Czy masz ochotę przeczytać więcej ciekawostek (https://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/eko) na analizowane na tej stronie zagadnienie? Jeżeli tak, kliknij ten link – nie rozczarujesz się. To pokrewna tematyka!

Wybór plaż jest przeogromny, zależnie od preferencji można wypoczywać w miejscach, gdzie cały czas coś się dzieje, lecz można też trafić na ustronne miejsca, na których nie nie spotka się nikogo innego. W porze suchej pogoda w tym rejonie jest w zasadzie bez deszczu, więc miłośnicy słońca na pewno będą się cieszyć.

Goa ma stosunkowo dobrze rozwiniętą bazę dla turystów. Noclegi są ogólnie dostępne, dużą popularnością się tam cieszą przytulne domki na plaży, które można wynająć na parę dni, lecz osoby szukające wyższego standardu bez żadnego problemu znajdą pięciogwiazdkowy hotel.

Czy Twoim zdaniem prezentowany tekst posiada użyteczne dane? Jeśli tak, to przeczytaj też pomocne artykuły, które są nieprawdopodobnie pasjonujące.

Nieco więcej problemów może być z dotarciem na ten półwysep. Jeśli kogoś będzie interesować wycieczka goa, to przede wszystkim musi dolecieć do któregoś większego indyjskiego miasta i dopiero potem lotem krajowym na półwysep (sprawdź: wycieczka goa).

Chorwacja - wakacje last minute

Autor: Gianni Cumbo
Źródło: http://www.flickr.com
Z powodu wspaniałych plaż większości turystów miejsce to będzie się właśnie kojarzyło z relaksem pod palmami, lecz wakacje goa to także możliwość obejrzenia wspaniałej przyrody. Dużą część tego rejonu zajmują dziewicze lasy, bezwzględnie należy odwiedzić również narodowy park z jednym z większych wodospadów na świecie. Na terenie parku można obejrzeć wspaniałe świątynie i zabytki, a także niesamowitą florę i faunę, łącznie z jednym z największych drapieżników tamtej okolicy, to znaczy czarną panterą.

Comments are closed.