Categories

Archive

W jakie miejsce wybrać się na urlop? Zobacz nasze propozycje

Coraz więcej ludzi, chcących zasmakować nieprzeciętnych atrakcji, wyszukuje nietypowe miejsca odpoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem należy planować z konkretnym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje biur podróży i odkryć zupełnie nowe miejsca, albo też zaufać lokacjom znanym oraz cenionym przez turystów. W Internecie da się znaleźć sporo tego rodzaju interesujących ofert.

Read more ›

Categories

Nieodmienny wybór – morze vs. góry

Mieszkańcy miast bardzo doceniają odpoczynek na wsi. Nie tylko w trakcie urlopu spędzają w ten sposób wolny czas. W każdy dłuższy wolny weekend czy przerwy świąteczne urywają się z domu, wskakują w samochód lub też autobus, i szukają zapachu lasu, świergotu ptaków, chłodu wody, jednym zdaniem – ukojenia w przyrodzie.

Read more ›

Categories

Oferty dla każdej osoby, na sezon zima 2013

Zima 2013 pozytywnie zaskoczyła narciarzy tak niskimi temperaturami, że szusowanie na śniegu jest nadal możliwe. Gdy posiadasz wolne dni do zagospodarowania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zaznajomić się z ofertami last minute. Wśród nich z całą pewnością wyszukamy coś, dla osób uwielbiających narty Andora jest na przykład niezmiernie ciekawą propozycją, wybieraną także przez sławy.

Read more ›

Categories

Sposoby na wakacje w Europie – morze czy góry?

Istnieje wiele sposobów na odpoczynek. Sposoby te są często uzależnione od indywidualnego gustu, ale również od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla przeważającej liczby osób słowo urlop przywodzi na myśl jedynie letnie wakacje. Wybierają oni w większości przypadków wypoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepły klimat i dostęp do morza.

Read more ›

Categories

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to około dwa tysiące trzysta metrów, rozciągłość pasmaw linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga 30 km sprawiając z nich miejsce bardzo chętnie wybierane na wypoczynek dwa tysiące czternaście.

Read more ›

Categories