Categories

Archive

Nieodmienny wybór – morze vs. góry

Osoby mieszkające w miastach coraz bardziej cenią sobie wypoczynek na wsi. Nie tylko w czasie urlopu spędzają w ten sposób wolny czas. W każdy długi wolny weekend czy przerwy około świąteczne urywają się z domu, wskakują w samochód albo autobus, i szukają cienia lasu, śpiewu ptaków, chłodu wody, jednym słowem – ukojenia w przyrodzie.

Read more ›

Categories

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Jeśli myślisz o wypadzie nad Podhale, przemyśl, czy nie warto zobaczyć inne miejsce niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Kraina Tatr chowa w sobie wiele ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Najlepszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona zaledwie dwie dziesiątki km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wioska wypoczynkowa, która gwarantuje mnóstwo atrakcji dla gości.

Read more ›

Categories

W jakie miejsce wybrać się na urlop? Zobacz nasze propozycje

Coraz więcej osób, chcących zasmakować intrygujących atrakcji,
wybiera nietypowe miejsca odpoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Dobrze przygotować się na bardziej czynne formy wypoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje agencji turystycznych i odkryć zupełnie nowe miejsca, bądź też zaufać lokacjom znanym oraz cenionym przez turystów. W sieci można odnaleźć dużo tego rodzaju ciekawych propozycji.

Read more ›

Categories

Najczęściej wybierane przez naszych rodaków miejscowości za granicą

Wypoczynek to coś na pewno istotnego dla wszystkich osób. W końcu jeśli w ciągu tygodnia jesteśmy w pracy po kilkadziesiąt godzin, przez kilka miesięcy pod rząd, ciężko nie czuć zmęczenia. I dlatego jak najbardziej warto odpocząć gdzieś za granicą. Dlaczego nie w kraju? Generalnie każdy człowiek powinien raz na jakiś czas pojechać za granicę, choćby po to, aby zobaczyć coś interesującego, zwiedzić niezapomniane zabytki, etc.

Read more ›

Categories

Pora zimowa to najwłaściwszy czas na wyjazdy w góry i naukę jazdy na nartach lub doskonalenie swoich umiejętności w tym zakresie

Grudzień i styczeń to taki czas w roku kalendarzowym, który jest znienawidzony przez ludzi starszych, a jednocześnie uwielbiany przez snowboardzistów. Oferta ośrodków wypoczynkowych w Tatrach bywa na tyle bogata, że nawet najbardziej kapryśny klient poszuka coś dla siebie. Na nartach można szusować nie tylko w górach. Tego typu atrakcje proponują również właściciele ogromnych obiektów turystycznych na Warmii i Mazurach. Jednakże, żeby móc porządnie wyszaleć, należy koniecznie udać się w góry. Poza tym wysokogórska sceneria jest w zimie o wiele bardziej zachwycająca niż ta znad mazurskich jezior.

Read more ›

Categories