Categories

Archive

Odpoczynek we Wrocławiu – dlaczego warto tam wyjechać?

Wrocław to niewątpliwie jedno z mocniej atrakcyjnych turystycznie dużych ośrodków miejskich. Liczba zabytków w tym mieście jest naprawdę imponująca, a to, iż Wrocław uległ stosunkowo najmniejszym zniszczeniom podczas II Wojny Światowej sprawił, iż obecnie będzie to prawdziwa perełka ze względów architektonicznych i historycznych.

Read more ›

Categories

Militaria w sieci – wybierz?

Gdy zdaje nam się, że mieliśmy okazję zobaczyć już bardzo dużo wtedy spoglądamy na narzędzia multitools i zaczynamy rozumieć, że niewiele mieliśmy okazję zobaczyć. Okazuje się, że istnieją takie scyzoryki, które w ogóle nie przypominają tych od dziadka. Obecnie scyzoryk to za mało

. Read more ›

Categories

Akcesoria wojskowe dla turystów

Latarka czołowa potocznie tytułowana czołówką, jest latarką mocowaną wprost na czole, albo kasku, za pomocą szczególnych pasków. W porównaniu z latarkami manualnymi, latarki czołowe nie absorbują rąk, snop światła w normalny sposób pokrywa się z ze stroną zwrócenia głowy, światło rozwiane przez odbłyśnik i obudowę latarki, nie oślepia oczu.

Read more ›

Categories

W jakie sposób zdobyć kompletny warsztat?

Każdy mężczyzna powinien mieć jakiś konik. To niezwykle korzystne dla intelektu i ciała. Po ciężkim dniu harówki można byczyć się siedząc na kanapie i przerzucać kanały, jednakże jest to strata czasu. Sporo ludzi uważa, że aktywny czas wolny jest efektywniejszy, niż bezruch.

Read more ›

Categories