Categories

Archive

Chcesz wysłać swoje dziecko na obóz językowy? Zanim dokonasz wyboru, sprawdź kilka elementów

Znajomość języków obcych to dzisiaj podstawa, nie tylko na rynku pracy, ale także w codziennym życiu. Fajnie jest pojechać na urlop za granicę i móc dogadać się z obsługą hotelową czy sprzedawcami na targu, nie posługując się wyłącznie rękoma. O umiejętności językowe trzeba dbać się już od najmłodszych lat, toteż jeśli masz dzieci, zapisz je na właściwe zajęcia albo poślij na obóz językowy. To znakomity sposób na sprawne przyswojenie wiedzy i przezwyciężenie barier w mówieniu. W jaki sposób szukać właściwej propozycji?

Read more ›

Categories

Wyobraźnię trzeba rozwijać

Jest wiele metod na to, żeby rozwijać wyobraźnię własnego potomka. Mamy możliwość mu poczytać, możemy mu zadać różne problemy i poprosić o odpowiedź, ale także mamy szansę mu podarować zabawki, które będą zmuszały do myślenia i do przyswojenia zachowań, które na pewno przydadzą mu się również potem.

Read more ›

Categories
Tags

W jaki sposób można najlepiej przyuczyć się języka obcego?

Nauka języków obcych nie zawsze jest prosta, szczególnie, że nie każda osoba ma odpowiednie predyspozycje do nauki języków obcych. Jednakże każdy z nas zdoła przyuczyć się dowolnego języka obcego, wystarczy jedynie wybrać stosowną metodę nauczania. Współcześnie sposobów na naukę języka obcego jest faktycznie mnogość, niemniej jednak nie wszystkie cechują się sporą efektywnością.

Read more ›

Categories

Wyjazdy studenckie doskonałą okazją do społecznej integracji

Często przed zapoczątkowaniem roku studenckiego aranżowane są przeróżne wyjazdy studenckie, jakich kluczowym celem jest społeczna integracja. Takie wyjazdy są planowanie przeważnie dla pierwszego roku studiów. Osoby, jakie dopiero mają rozpocząć naukę na studiach często czują się osamotnione, nie wiedzą nic o uczelni czy też osobach, z jakimi będą studiować.

Read more ›

Categories