Categories

Archive

Wyobraźnię trzeba rozwijać

Jest dużo metod na to, by kształtować wyobraźnię swojego potomka. Mamy szansę mu czytać, mamy możliwość mu zadać różnorakie problemy i poprosić o odpowiedź, ale także możemy mu podarować zabawki, które będą nakłaniały do myślenia i do nauki działań, które bez wątpienia przydadzą mu się także dalej.

Read more ›

Categories
Tags

Nauka nieznanych języków innych kultur? Dlaczego nie!

Nauka języków to mądra inwestycja na przyszłość. No tak, wiadomo, że należy umieć angielski, bez tego dziś się nie da, lecz jaki język poza językiem angielskim warto znać? Możliwości jest bardzo dużo. Zasada jest taka, że najlepiej znać dwa języki: jeden, którym wszyscy się na świecie posługują, drugi zaś jakiś nieznany, może egzotyczny, który wprawi potencjalnego pracodawcę w zachwyt, taki, co da nam przewagę nad innymi, taki wreszcie, co zabije naszą ewentualną konkurencję.

Read more ›

Categories

Studenckie wyjazdy pozwalają się bardzo dobrze bawić i przy tym rozwijać własne zdolności

Aktualnie na dobre rozpoczął się czas wytężonej nauki przez studentów. Jest to okres wymagający, lecz również związany z ciekawymi momentami, jakie dotyczą poznawania nowych ludzi, uczestnictwa w różnych spotkaniach, czy także imprezach o różnorodnej tematyce. Wiele uczelni organizuje studentom czas, aby dzięki temu mieć z nimi bardzo dobry kontakt i też by studenci utożsamiali się ze swoją uczelnią. Takie wydarzenia umożliwiają się świetnie bawić, ale także podnosić poziom swojej wiedzy, gdyż zazwyczaj mają one na celu zintegrować studentów, ale też udostępnić im ciekawą wiedzę, jaka zaowocuje w późniejszej edukacji.

Read more ›

Categories

Wyjazdy kitesurfingowe – wspaniała, nadzwyczaj ekstremalna dyscyplina sportowa

Kite wyjazdy stają się dzisiaj coraz bardziej modne, ponieważ kitesurfing jest interesującą dyscypliną sportową, która jest teraz praktykowania przez wiele osób. Kitesurfing, odmiennie zwany jako kiteboarding jest to nietuzinkowy sport wodny, jaki dostarcza faktycznie mnóstwa adrenaliny i wspaniałych emocji!

Read more ›

Categories