Categories

Archive

Chcesz wysłać swoje dziecko na obóz językowy? Zanim dokonasz wyboru, sprawdź kilka elementów

Znajomość języków obcych to współcześnie podstawa, nie tylko na rynku pracy, ale również w codziennym życiu. Fajnie jest jechać na wakacje za granicę i potrafić porozumieć się z obsługą hotelu czy sprzedawcami na targu, nie stosując tylko rąk. O kompetencje językowe powinno dbać się już od najmłodszych lat, toteż jeśli masz pociechy, zapisz je na właściwe zajęcia bądź wyślij na obóz językowy. To najlepsza metoda na sprawne przyswojenie informacji oraz przełamanie barier w mówieniu. Jak wyszukać odpowiednią ofertę?

Read more ›

Categories

Jakie umiejętności można zyskać kończąc turystykę i rekreację?

Studia na kierunku Turystyka i rekreacja jest połączaniem umiejętności teoretycznych i praktycznych dotyczących dużej ilości innych dziedzin, takich jak nauka o środowisku, wiedza o kulturze, nauki humanistyczne, nauki ekonomiczne i prawo. Idealnym kandydatem na studia o tej specjalizacji jest osoba, interesująca się tą dziedziną, oraz podróżowaniem, aktywnością fizyczną i sposobami wykorzystywania wolnego czasu.

Read more ›

Categories

Młodzi ludzie wypatrują śmiałych, ciekawych sposobów nauki języka obcego wyjeżdżając do konkretnego państwa

Metod i szkół nauki języka obcego jest tak dużo jak wiele jest ludzi. Każdy człowiek tak naprawdę zdoła skonstruować swój prywatny sposób, ponieważ pomimo uczęszczania na jakiś kurs, ucząc się w domu czynimy to samodzielnie, nierzadko inaczej niż w szkołach.

Read more ›

Categories

Wyjazdy studenckie doskonałą okazją do społecznej integracji

Często przed poczęciem roku studenckiego planowane są rozliczne wyjazdy studenckie, jakich decydującym celem jest wspólna integracja. Takie wyjazdy są urządzanie głównie dla pierwszego roku studiów. Osoby, jakie dopiero mają począć naukę na studiach nierzadko czują się osamotnione, nie wiedzą nic a nic o uczelni czy też osobach, z jakimi będą studiować.

Read more ›

Categories