Nic nie wzbudza w mężczyznach – a bardzo często również w kobietach – tak silnych emocji, jak mecz ich ulubionej drużyny

Piłka nożna to sport popularny w wielu krajach. Nic nie wywołuje w mężczyznach – a coraz częściej również w kobietach – tak silnych emocji, jak mecz ich ulubionej drużyny. Od momentu powstania, piłka rozwinęła się błyskawicznie, powstała ogromna liczba klubów, jakie ze sobą rywalizują. Jednym z tych krajów, w jakich piłka nożna gra pierwsze skrzypce są oczywiście Włochy, słynące ze znakomitych piłkarzy. Włoskie drużyny odnoszą sukcesy w rywalizacji z pozostałymi krajami. Nie należy się wobec tego dziwić, że to właśnie we Włoszech powstała firma Panini. Założyli ją bracia Panini, z tego powodu firmie nadano właśnie taką nazwę. Ich początki były jednakże dosyć skromne, jako że prowadzili po prostu sklep z gazetami, jaki szybko zaczął się rozwijać. Obecnie, firma ma formę międzynarodowego imperium o szerokim zakresie działania.

piłka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Firma trudni się dystrybucją ciekawych komiksów, które w dalszym ciągu są lubiane przez osoby na całym świecie. W propozycji można jednakże odnaleźć również naklejki i karty z piłkarzami, z jakich przedsiębiorstwo jest rzeczywiście znane. Przykładem może być chociażby album Panini 2014 prezentujący kolekcję elementów nawiązujących do odbywających się w Brazylii Mistrzostw Świata, jakie dla całego świata były nadzwyczaj emocjonującym wydarzeniem. Unikatowy album Panini (sprawdź) zawiera karty z piłkarzami drużyn, jakie brały udział w mistrzostwach. Odszukać w nim można także precyzyjne w najdrobniejszych szczegółach naklejki, przedstawiające przykładowo godła konkretnych drużyn piłkarskich. Jest to więc propozycja przede wszystkim dla miłośników tego sportu, którzy interesują się również jego historią.

piłka

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Firma ciągle świetnie się rozwija, a jej działania skupione są głównie na rynku piłki nożnej – Panini Brasil 2014. Przekształciła się w Panini Group, przedsiębiorstwo składające się z kilku działów.

Potrzebna będzie Ci interesująca treść na podobny temat? Sprawdzonych zagadnień poszukaj na naszej następnej stronie. Owocnej lektury!

Poza tym, trudni się sprzedawaniem tych akcesoriów, jakie tematycznie skorelowane są z tą dyscypliną sportową. Strefa wpływów grupy istnieje nie tylko we Włoszech, ale również na obszarze innych krajów, gdzie piłka nożna jest powszechna, a wszystkie rozgrywki gromadzą tysiące miłośników przed telewizorami i na stadionach. W Polsce też można zakupić sprzedawane przez firmę albumy. Są one łatwo dostępne, na przykład w internecie.

Comments are closed.