Categories

Archive

Nadzwyczaj urocze jak i przyciągające cenowo pokoje nowy targ.

Najważniejszy ośrodek kupiecki oraz ekonomiczny Podhala jest to miasto Nowy Targ. To miasto o najwcześniejszych zmianach w historii wśród innych miast regionu. Jest również największym miastem Podhala. Pierwsze adnotacje o mieście wywodzą się z XIII wieku, gdy cystersi wykonywali akcję kolonizacyjną na owym regionie. Nowy Targ dzięki priorytetom królewskim pozyskało możliwość na szybki wzrost przez co stało się stolicą Podhala.

Read more ›

Categories

Za stolicą Podhala nie usycha się z tęsknoty… dopóty się stąd nie odjedzie

Zima, sezon wiosenny, lato, sezon jesienny – każda pora roku w Nowym Targu i okolicach ma niepowtarzalny charakter, każda jest urokliwa i każda ujmuje innymi rozrywkami. W samym mieście nie brakuje niespodzianek architektonicznych z przeróżnych dziedzin życia. Hotel Nowy Targ, dobrze umiejscowiony, uraczy gości smaczną góralską kuchnią i góralską życzliwością.

Read more ›

Categories

W celu odnalezienia równowagi wewnętrznej pochodzącej z Tatr, zatrzymaj się w Nowym Targu

Wszystkie miejscowości turystyczne posiadają takie osobliwości, które są magnesem dla obieżyświatów. Paryż ma Luwr i Wieżę Eiffla, Londyn posiada Big Ben i Pałac Buckingham, w Warszawie jest Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski i Syrenka, Stolica Małopolski posiada Sukiennice i Wawel.

Read more ›

Categories