Categories

Archive

Dlaczego opłaca się wybrać się na przejażdżkę do niezwykłego Nowego Targu?

Jeżeli zwrócimy uwagę na dostępne dzisiaj możliwości noclegowe, nie ulega wątpliwości fakt, że najkorzystniejsze cenowo znajdziemy w Nowym Targu. Doskonałość tych miejsc jest podkreślana przez wszystkich przyjezdnych, którzy są zaskoczeni bogactwem możliwości oraz niesamowitym komfortem.

Read more ›

Categories

Nadzwyczaj urocze jak i przyciągające cenowo pokoje nowy targ.

Najważniejszy ośrodek kupiecki i gospodarczy Podhala jest to miasto Nowy Targ. Jest to miasto o najwcześniejszych wspomnieniach w historii wśród innych miast regionu. Jest także największym miastem Podhala. Pierwsze adnotacje o mieście wywodzą się z trzynastego wieku, gdy cystersi przeprowadzili akcję kolonizacyjną na danym regionie. Nowy Targ dzięki przywilejom królewskim miało możliwość na żwawy rozwój przez co stało się stolicą Podhala.

Read more ›

Categories

W celu odnalezienia równowagi wewnętrznej pochodzącej z Tatr, zatrzymaj się w Nowym Targu

Wszystkie miejscowości turystyczne posiadają takie osobliwości, które są magnesem dla obieżyświatów. Paryż ma Luwr i Wieżę Eiffla, Londyn posiada Big Ben i Pałac Buckingham, w Warszawie jest Kolumna Zygmunta, Zamek Królewski i Syrenka, Stolica Małopolski posiada Sukiennice i Wawel.

Read more ›

Categories

Za stolicą Podhala nie usycha się z tęsknoty… dopóty się stąd nie odjedzie

Sezon zimowy, wiosenna pora roku, lato, jesienna pora roku – każda pora roku w Nowym Targu i w pobliżu tego miasta jest inna, każda jest przepiękna i każda wabi innymi rozrywkami. W stolicy Podhala nie brakuje niespodzianek architektonicznych z różnorodnych obszarów życia. Hotelowy dom gościnny Nowy Targ, dobrze umiejscowiony, oczaruje gości tradycyjną góralską kuchnią i góralską życzliwością.

Read more ›

Categories