Categories

Archive

Jak zorganizować skuteczną konferencję bądź szkolenie?

Chcesz przebić się z własną ofertą do szerszego grona ludzi? Może posiadasz „magiczną” wiedzę, z którą pragniesz dzielić się z resztą ludzi? A więc musisz zaznajomić się z tym tekstem! Przecież organizacja szkoleń oraz konferencji to akurat w przypadku mojej osoby praktycznie chleb powszedni. Mogę zaryzykować twierdzenie, że dobra sala szkoleniowa jest najważniejsza. Kiedy sala jest kiepska, tego typu spotkanie nie daje aż tak wspaniałych efektów. Tak właśnie jest.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chcesz przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona ludzi? A może posiadasz „tajemną” wiedzę, z którą pragniesz dzielić się z resztą? A więc musisz zaznajomić się z tym artykułem! Przecież organizowanie szkoleń i konferencji to naprawdę w moim przypadku niemalże chleb powszedni. Mogę zaryzykować twierdzenie, że solidna sala szkoleniowa to podstawa. Kiedy sala jest nieodpowiednia, tego typu spotkanie nie daje aż tak doskonałych efektów. Tak właśnie jest.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się ze swoją ofertą do większego grona osób? Może masz „magiczną” wiedzę, z którą chcesz dzielić się z resztą? Zatem powinieneś zapoznać się z owym artykułem! Przecież organizacja szkoleń oraz konferencji to akurat w przypadku mojej osoby niemalże chleb powszedni. Mogę zaryzykować twierdzenie, że porządna sala szkoleniowa jest najważniejsza. Kiedy sala jest nieodpowiednia, tego typu spotkanie nie przynosi aż tak doskonałych efektów. To nic dziwnego.

Read more ›

Categories