Categories

Archive

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się z własną ofertą do szerszego grona osób? A może masz „tajemną” wiedzę, z którą chcesz dzielić się z resztą? W takim razie powinieneś zapoznać się z owym tekstem! Przecież organizowanie szkoleń oraz konferencji to akurat w moim przypadku praktycznie chleb powszedni. Można powiedzieć, że solidna sala szkoleniowa jest najważniejsza. Kiedy sala jest kiepska, tego typu spotkanie nie przynosi aż tak wspaniałych efektów. Tak to już jest.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję bądź szkolenie?

Chciałbyś przebić się ze swoją ofertą do szerszego grona osób? A może posiadasz „magiczną” wiedzę, z którą pragniesz dzielić się z resztą ludzi? Zatem powinieneś zaznajomić się z tym artykułem! Przecież organizacja szkoleń i konferencji to akurat w przypadku mojej osoby niemal chleb powszedni. Można śmiało powiedzieć, że porządna sala szkoleniowa to podstawa. Gdy sala jest kiepska, takie spotkanie nie daje aż tak świetnych efektów. Tak to już jest.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się ze swoją ofertą do większego grona osób? Może masz „magiczną” wiedzę, z którą chcesz dzielić się z resztą? Zatem powinieneś zapoznać się z owym artykułem! Przecież organizacja szkoleń oraz konferencji to akurat w przypadku mojej osoby niemalże chleb powszedni. Mogę zaryzykować twierdzenie, że porządna sala szkoleniowa jest najważniejsza. Kiedy sala jest nieodpowiednia, tego typu spotkanie nie przynosi aż tak doskonałych efektów. To nic dziwnego.

Read more ›

Categories