Categories

Archive

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się z własną ofertą do szerszego grona osób? A może masz „tajemną” wiedzę, z którą chcesz podzielić się z innymi ludźmi? W takim razie powinieneś zapoznać się z owym tekstem! Przecież organizowanie szkoleń i konferencji to naprawdę w przypadku mojej osoby praktycznie chleb powszedni. Można powiedzieć, że solidna sala szkoleniowa jest najważniejsza. Gdy sala jest nieodpowiednia, takowe spotkanie nie przynosi aż tak świetnych efektów. To nic dziwnego.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję czy szkolenie?

Chciałbyś przebić się ze swoją ofertą do większego grona osób? Może masz „magiczną” wiedzę, z którą chcesz dzielić się z resztą? Zatem powinieneś zapoznać się z owym artykułem! Przecież organizacja szkoleń oraz konferencji to akurat w przypadku mojej osoby niemalże chleb powszedni. Mogę zaryzykować twierdzenie, że porządna sala szkoleniowa jest najważniejsza. Kiedy sala jest nieodpowiednia, tego typu spotkanie nie przynosi aż tak doskonałych efektów. To nic dziwnego.

Read more ›

Categories

Jak zorganizować skuteczną konferencję bądź szkolenie?

Chcesz przebić się z własną ofertą do większego grona osób? A może masz „magiczną” wiedzę, z którą chciałbyś podzielić się z resztą? Zatem powinieneś zaznajomić się z tym tekstem! Przecież organizacja szkoleń oraz konferencji to naprawdę w przypadku mojej osoby praktycznie chleb powszedni. Mogę zaryzykować twierdzenie, że porządna sala szkoleniowa jest najważniejsza. Kiedy sala jest nieodpowiednia, tego typu spotkanie nie daje aż tak doskonałych efektów. Żadne zaskoczenie.

Read more ›

Categories