Odzież wojskowa zwana militarna do której możemy zaliczyć też spodnie moro to znakomite ubrania dla osób ceniących sobie militaria.

Większość z ludzi myśli że odzież wojskowa to wybór ubrań tylko dla wojskowych. Dużo sklepów posiada szeroki wybór najróżniejszych ubrań z przeznaczeniem dla hobbystów militariów, ale również dla myśliwych, survivalowców, turystów czy po prostu dla wielbicieli mundurowego stylu. Wśród owej odzieży możemy odnaleźć najlepsze spodnie moro, czapki patrolówki, koszulki taktyczne, kamizelki, swetry, bluzy, spodnie długie, spodnie krótkie, paski, skarpety, rękawice.

militaria

Źródło: http://www.sxc.hu/
Ubiór i obuwie projektowane nie tylko typowo dla profesjonalistów, lecz także z myślą o pasjonatach militariów, myślistwa, czy też ludzi spędzających dni poza domem. Spodnie moro bojówki są w kilku sprawdzonych i udoskonalonych modelach, produkowane w różnej barwie i paru kamuflażach, zaczynając od wzorów dobrze kamuflujących się w lasach, i też jaśniejszych wzorów pustynnych.

Stoiska militarne mają dobre zatowarowanie a także wybór ubrań o typowych właściwościach technicznych z jednoczesnym uwzględnieniem komfortu w czasie używania i trwałości użytych materiałów. Odzież militarna, łowiecka, turystyczna, survivalowa jak i outdoor to nie tylko znajome i sprawdzone wzornictwo, ale przede wszystkim nowe technologie wkomponowane w design w czasie cylku projektowego. Wodoodporne i odporne na wiatr kurtki, umożliwiające jednocześnie przenoszenie potu na zewnątrz czyli „oddychanie materiałów” to

militaria

Autor: Program Executive Office Soldier
Źródło: http://www.flickr.com

dziś już podstawa.

Elastyczne tkaniny z dodatkiem spandexu, zabezpieczenie włókien powłokami teflonowymi, wykorzystywanie niekonwencjonalnych rozwiązań techniczno-wzorniczych sprawiają, iż odzież i buty spełnią oczekiwania najwybredniejszych klientów. Odzież w kamuflażach moro zezwala ukryć się w leśnych krzakach i pozostać niemalże niezauważonym.

Odzież wojskowa w tym także spodnie moro są odpowiednie dla ludzi lubiących militaria, doceniających niebezpieczne, lecz pełne przygód obozy survivalowe. Wytwarzana jest też odzież militarna dla młodych nabywców czyli mundury dla dzieci a także dziecięce koszule moro, spodnie moro i militarne kurteczki dla milusińskich. Odzież przeważnie pasuje już na wielkość od 120 cm.

Comments are closed.