Categories

Archive

Praca praca, ale dla zachowania równowagi powinniśmy sobie fundować sobie co jakiś czas wakacje

Wielu z nas za dużo pracuje zupełnie tego nie kontrolując. Dzieje się tak dlatego, że żyjemy w nieustającym stresie i tę patologiczną z punktu widzenia medycyny sytuację dla organizmu traktujemy jako coś normalnego z tego względu, że towarzyszy nam niemal ciągle. O ile stres może nam się udzielać co jakiś czas, o tyle jego nadmiar szkodzi i to naprawdę poważnie.

Read more ›

Categories

W jaki sposób wybrać ciekawe miejsce na wakacje w naszym kraju?

Oprócz biernego oczekiwania na pierwsze symptomy lata warto już teraz, mimo deszczu i śniegu za oknem, zaplanować swój wakacyjny urlop. Zgodnie z porzekadłem często okazuje się, że swojego nie znacie cudze chwalicie, z tego powodu warto najpierw zwrócić uwagę na atrakcje turystyczne które oferuje nam Polska.

Read more ›

Categories

Jakimi sposobami skutecznie można walczyć z problemem nadwagi, zalety wyjazdów na zorganizowane wczasy z jakąś dietą

Problem nadwagi dotyka całkiem sporej części społeczeństwa. Powodów takiego stanu rzeczy jest parę, a z najważniejszych wymienić należy nieodpowiednią dietę i za mało ruchu. Niestety nawyki żywieniowe bardzo się zmieniły w ostatnich latach. Niezliczone ilości chipsów, ciastek i coli nie tylko nic nie dają, ale powodują odkładanie niepotrzebnych kilogramów. A tak właśnie wygląda dieta w wielu domach, nie tylko u starszych lecz również u młodzieży i dzieci.

Read more ›

Categories

Urlop idealnym momentem na rozpoczęcie odchudzania i dbania o własną sylwetkę

Każdy z nas marzy o atrakcyjnej i wysportowanej sylwetce. Droga do osiągnięcia upragnionej formy wymaga jednak wielu wyrzeczeń i samozaparcia. Jeżeli nie chcemy rezygnować z przyjemności możemy zacząć dbać o swoje ciało podczas wakacji, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Read more ›

Categories

Dokąd dobrze jest wyjechać na weekend?

Tempo naszego życia jest doprawdy zawrotne. Nasza codzienność to wieczna bieganina oraz długa lista niezwykle istotnych spraw do rozwiązania. Za pracowniczym biurkiem spędzamy co raz więcej godzin, a często zdarza się tak, że jesteśmy zmuszeni ją dokańczać w domu. Z tego powodu brakuje nam czasu na rozmowy z ukochanymi i porządny odpoczynek. Za krótko śpimy i jesteśmy notorycznie zmęczeni. Próbujemy pobudzić się do aktywności wielkimi ilościami mocnej kawy.

Read more ›

Categories