Pasja to cel naszego życia, to coś najważniejszego dla wielu z nas. Życie z pasją jest bardziej interesujące, jest bardziej bogate i ma sens

Pasja jest celem i sensem życia dla wielu z nas. Duże grono ludzi jest z tego powodu bardziej zadowolonych z życia, właśnie z posiadania pasji. Dzięki pasji bowiem mamy coś dodatkowego i wartościowego poza pracą i innymi obowiązkami, mamy coś, czemu możemy się oddać i w czym możemy się doskonalić. Ilu ludzi, tyle zainteresowań, nie da się raczej tego zaklasyfikować do jakichś grup, bo to raczej byłoby trochę bez sensu. Każda pasja jest bowiem wyjątkowa.

odzież militarna

Źródło: http://www.sxc.hu/
Pasji są tysiące, miliony, ktoś może się interesować wojskowością i zbierać różne wojenne pozostałości, może też zbierać aktualną wojskową odzież, różny sprzęt, kominiarki, kamizelki taktyczne, rożne bronie. Może to być ktoś zarażony pasją przez ojca, dziadka czy starszego brata. Być może to osoba, która sama, bez pośredników, odkryła w sobie pasję. Może to być człowiek który od zawsze interesuje się autami, udoskonalający swojego zabytkowego cadillaca już od kilku lat.

Taką osobą może być też meloman który nie umie żyć bez muzyki, który ma mnóstwo płyt, w tym także pokaźną kolekcję płyt winylowych. Dla niego jednak te płyty są bezcenne.

Jeżeli ten post jest dla Ciebie pasjonujący, to zobacz witrynę, która także prezentuje tego typu treści. One niewątpliwie również Cię zaintrygują.

Pasja to jednak także wyrzeczenie i upór. Nie można bowiem mieć swojej pasji bez różnych strat, czy to będą straty finansowe czy odbiją się one w życiu rodzinnym, zawsze się okaże, że pasja choć daje, to także zabiera. No ale jak przyznają pasjonaci mimo wszystko, pomimo wielu trudności warto żyć by rozwijać swoje największe zainteresowania i pasje. Piękne w pasji jest też to, że pozostawia po nas ślad w postaci naszych zbiorów, zostawia po nas opowieści różnych ludzi, którzy wspominają, z jakim zapałem kolekcjonowaliśmy nasze zbiory.

odzież wojskowa

Autor: 176th Wing Alaska Air National Guard
Źródło: http://www.flickr.com
Bycie pasjonatem oznacza kolekcjonowanie różnych pamiątek, a te z kolei, ułożone w logiczną całość opowiadają nasze życie. Nie jest to tylko wstawanie, jedzenie i pracowanie, a na końcu spanie, to życie dzięki pasji jest bogatsze, bardziej wciągające.

Wielu uważa, że życie z pasją jest jakby obdarzone wyższa mocą, jest wiarą, że życie ma sens. Nie każdy ma pasję, ale pojawia się ona czasami z dnia na dzień, więc nie trzeba jej szukać. A jeśli żadna pasja nie chce zostać naszą pasją nie róbmy tego na siłę, wsłuchamy się w siebie, a po pewnym czasie może sama do nas przyjdzie.

Comments are closed.