Pełne wrażeń urlopy w Bułgarii

Nie każdy, kto marzy o wyjeździe na urlop w piękne i ciepłe miejsce obmyśla to przez długie miesiące. Jest całkiem sporo osób, które wybierają oferty last minute. Od dłuższego czasu bardzo popularne są tego rodzaju wyjazdy. Zwyczajnie pakuje się walizki i w przeddzień urlopu wybiera się kraj, do którego chcemy pojechać. Wybór zazwyczaj jest bardzo duży. Naturalnie najwięcej ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma problemu aby wyszukać wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji lub Egiptu.

Atrakcyjna Bułgaria

Plaża

Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com

Mieszkańcy naszego kraju najczęściej wybierają właśnie te kraje. Pewna pogoda, lazurowe morze, piękne plaże, przepyszne lokalne specjały – każdy z tych elementów ewidentnie przyciąga. Szczególnie atrakcyjna od wielu lat jest Bułgaria. Jest to kraj pod względem kultury bliższy nam niż Egipt czy Turcja, jesteśmy tam bardziej swojsko, a jednocześnie jest dostatecznie oddalona, abyśmy mogli się poczuć totalnie oderwani od naszej codzienności. Zobacz szczegóły – tanie wycieczki do Bułgarii

Jedz, pij, baw się

Doskonale odpoczywa się spędzając wakacje w Egipcie (polecana propozycja). Wspaniałe wybrzeże i ma doskonałe hotele. Ponadto, możemy wyszukać ogromną ilość ofert last minute na wakacje w tej okolicy.ten link wycieczka izrael wycieczka izraelJeżeli zdecydujemy się na ten kierunek absolutnie warto zwiedzić Hurghadę. W okolicy są uprawy pomarańczy i winorośli, dodatkowo jest to wielki port rybacki. Jeśli mamy chęć na dobre wino i doskonałe ryby – to idealne miejsce.

Kultura i leniuchowanie

Plaża

Autor: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Popularne są także wakacje (zobacz: bali last minute) w Słonecznym Brzegu. Równie piękne plaże, pełne zabytków miasta i ogromna ilość innych atrakcji sprawia, że bardzo chętnie decydujemy się na wakacje w tej okolicy. To również idealne miejsce do nurkowania albo uprawiania innych sportów wodnych i wielu innych. Zarówno amatorzy leniuchowania na leżaku z drinkiem jak również fani aktywnego wypoczynku z pewnością wyszukają coś dla siebie. Wyjazdy last minute to doskonały sposób na wakacje. Pamiętajmy tylko, aby korzystać z ofert uznanych i sprawdzonych biur podróży. Najlepiej wybierać te, które istnieją na rynku od wielu lat i które mają swoją renomę.

Comments are closed.