Categories

Archive

Polskie morze na urlop

Rozpoczyna się lato, okres urlopów, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas potrzebuje paru dniach wytchnienia po miesiącach ciężkiej pracy. Wielu Polaków decyduje się teraz na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba lecieć na tropikalną wyspę, by cudownie wypocząć i cudownie spędzić urlop. Nasz kraj też ma wiele pięknych zakątków, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to świetna oferta.

Read more ›

Categories

Górskie kurorty jako interesująca alternatywna opcja dla morza.

Jeszcze na początku XX wieku, górskie pensjonaty szczyciły się ogromną popularnością. Nauka nie była wtenczas tak zaawansowana jak jest współcześnie, gruźlików kurowano rozrzedzonym, górskim powietrzem. Wtedy powstało również pełno pensjonatów usytuowanych w całej Europie, w których leczyli się szlachcice i bogaci mieszczanie. Także naszego kraju nie ominęła ta moda. Współcześnie, miejsca tego typu przeżywają druga młodość, głównie za sprawą ogromnej tęsknoty za urodą przyrody, zauważalnej u statystycznego Kowalskiego. Pragniesz znaleźć interesujące miejsce na letni wyjazd? Wybierz się do Kudowy Zdrój!

Read more ›

Categories

Zamierzasz zatrzymać się we Wrocławiu, ale nie wiesz, gdzie? W stolicy Dolnego Śląska nie brakuje fajnych hoteli

Dobrze rozwinięta baza noclegowa to obecnie konieczność w modnych turystycznie miastach. Z obiektów noclegowych korzystają zresztą nie tylko urlopowicze, lecz także ludzie, którzy do miasta przybywają w sprawach zawodowych. Na Dolnym Śląsku uznaniem szczyci się Wrocław, stolica rejonu jest nie tylko ważnym punktem na turystycznej mapie Polski, ale również kluczową sceną biznesu i inwestycji. Wygodne obiekty są w tym ośrodku niesamowicie potrzebne.

Read more ›

Categories

Urlop nie musi być monotonny – podpowiadamy jak to zrobić

plaża w Międzyzdrojach
Autor: unukorno
Źródło: http://www.flickr.com/
Już za niedługo zacznie się okres wakacyjny. Na ten czas wyczekujemy z niecierpliwością cały rok. Jesteśmy już zmęczeni ciężką, codzienną pracą i należy nam się przyzwoity wypoczynek. Polacy mają swoje ukochane kierunki na urlop. Od dawna królują takie kierunki jak: słoneczna Hiszpania, zabytkowe Włochy, czy tropikalna Tunezja. Wczasy za granicą to głównie gwarancja udanej aury.

Read more ›

Categories