Categories

Archive

Karma Brit Care – świetna karma dla delikatnych psów

Pomimo tego, że na rynku odnajdziemy współcześnie sporo różnorodnych karm dla psów, to nie zawsze nasz pupil ochoczo będzie daną karmę konsumował. Nie chodzi jedynie o walory smakowe czy o to, iż pies jest po prostu wybredny, czasem kłopot zdoła być nieco większy. Poniektóre psy mogą być uczulone na pewne składniki znajdujące się w karmie, jeszcze inne mogą mieć zaparcia lub bóle jelit bądź żołądka.

Read more ›

Categories

Akcesoria oraz konieczne dodatki dla psów – odżywcza karma od marki Versele Laga

Posiadanie psa wiąże się z niezwykle wielką odpowiedzialnością. O psa wypada dbać nieustannie, bowiem pies nie jest zabawką, lecz żywą istotą, która tak jak człowiek czuje strach, zadowolenie, łaknienie oraz tak samo jak człowiek pragnie zainteresowania i troskliwości. Wobec tego jeżeli decydujesz się na nabycie psa musisz wiedzieć, że cały czas będziesz musiał przeznaczać mu czas oraz uwagę, oraz także dbać o każde jego potrzeby. Pies to fenomenalne zwierzę, które bardzo przywiązuje się do człowieka, przyzwoicie traktowane zdoła być prawdziwym, niezmiernie wiernym przyjacielem.

Read more ›

Categories

Czego nie wiemy o diecie zwierząt domowych

Karmienie psów i kotów nie jest łatwe, jedzenie dla ludzi nie zrekompensuje wymagań żywieniowych naszych pupili a wręcz przeciwnie może im znacznie zaszkodzić. Zwierzaki mieszkające w blokach są inne od swoich nieudomowionych przodków – są bardziej podatne na infekcje, bardziej delikatne oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Różnice mają wpływ również karmienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dodaje kluczowych witamin, makro i mikroelementów.

Read more ›

Categories