Categories

Archive

Karma Brit Care – świetna karma dla delikatnych psów

Pomimo tego, iż na rynku odkryjemy obecnie wiele różnorodnych karm dla psów, to nie zawsze nasz pupil entuzjastycznie będzie daną karmę jadł. Nie chodzi wyłącznie o walory smakowe czy o to, iż pies jest standardowo wybredny, niekiedy kłopot może być nieco większy. Poniektóre psy zdołają być drażliwe na pewne czynniki znajdujące się w karmie, jeszcze inne zdołają mieć zaparcia bądź bóle jelit czy też żołądka.

Read more ›

Categories

Czego nie wiemy o diecie zwierząt domowych

Karmienie naszych czworonożnych przyjaciół nie jest sprawą prostą, jedzenie dla ludzi nie zrekompensuje wymagań dotyczących diety naszych zwierzaków a wręcz przeciwnie może im znacznie zaszkodzić. Zwierzęta mieszkające w blokach różnią się od swoich dzikich przodków – są bardziej podatne na drobnoustroje, delikatniejsze oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Różnice dotyczą również karmienia– sucha karma dla psa nie jest jedynie pokarmem ale i dostarcza niezbędnych minerałów, makro i mikroelementów.

Read more ›

Categories

Akcesoria oraz konieczne dodatki dla psów – odżywcza karma od marki Versele Laga

Posiadanie psa wiąże się z nadzwyczaj wielką odpowiedzialnością. O psa wypada dbać bez ustanku, bowiem pies nie jest zabawką, ale żywą postacią, jaka tak samo jak człowiek czuje strach, radość, łaknienie i tak samo jak człowiek potrzebuje zainteresowania i opieki. Wobec tego jeżeli decydujesz się na kupienie psa musisz wiedzieć, iż cały czas będziesz musiał oddawać mu czas oraz uwagę, a także dbać o wszystkie jego potrzeby. Pies to wyjątkowe zwierzę, które niesłychanie przywiązuje się do człowieka, prawidłowo traktowane potrafi być prawdziwym, niezwykle wiernym przyjacielem.

Read more ›

Categories