Categories

Archive

Karma Brit Care – świetna karma dla delikatnych psów

Mimo tego, że na rynku znajdziemy dzisiaj multum przeróżnych karm dla psów, to nie zawsze nasz pupil entuzjastycznie będzie daną karmę jadł. Nie chodzi jedynie o walory smakowe czy o to, że pies jest ot tak wybredny, niekiedy problem zdoła być trochę większy. Niektóre psy mogą być uczulone na pewne elementy znajdujące się w karmie, jeszcze inne zdołają mieć zaparcia bądź bóle jelit czy też żołądka.

Read more ›

Categories

Czego nie wiemy o diecie zwierząt domowych

Żywienie psów i kotów nie jest łatwe, zwykłe ludzkie jedzenie nie zaspokoi potrzeb żywieniowych naszych podopiecznych a wręcz odwrotnie może im znacznie zaszkodzić. Zwierzaki trzymane w domach są inne od swoich nieudomowionych przodków – są mniej odporne na choroby, bardziej delikatne oraz wymagają większej troski i pielęgnacji. Zmiany dotyczą również żywienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dostarcza bardzo potrzebnych witamin, makro i mikroelementów.

Read more ›

Categories

Akcesoria oraz konieczne dodatki dla psów – odżywcza karma od marki Versele Laga

Posiadanie psa wiąże się z ogromnie wielką odpowiedzialnością. O psa należy dbać nieprzerwanie, ponieważ pies nie jest zabawką, lecz żywą istotą, jaka tak samo jak człowiek czuje strach, radość, łaknienie oraz tak samo jak człowiek żąda zainteresowania i opieki. Wskutek tego jeżeli decydujesz się na nabycie psa musisz wiedzieć, że cały czas będziesz musiał przeznaczać mu czas i uwagę, i także dbać o wszystkie jego potrzeby. Pies to fenomenalne zwierzę, które niezmiernie przywiązuje się do człowieka, porządnie traktowane potrafi być prawdziwym, nadzwyczaj wiernym przyjacielem.

Read more ›

Categories