Categories

Archive

Akcesoria oraz konieczne dodatki dla psów – odżywcza karma od marki Versele Laga

Posiadanie psa wiąże się z ogromnie wielką odpowiedzialnością. O psa należy dbać nieprzerwanie, ponieważ pies nie jest zabawką, lecz żywą istotą, jaka tak samo jak człowiek czuje strach, radość, łaknienie oraz tak samo jak człowiek żąda zainteresowania i opieki. Wskutek tego jeżeli decydujesz się na nabycie psa musisz wiedzieć, że cały czas będziesz musiał przeznaczać mu czas i uwagę, i także dbać o wszystkie jego potrzeby. Pies to fenomenalne zwierzę, które niezmiernie przywiązuje się do człowieka, porządnie traktowane potrafi być prawdziwym, nadzwyczaj wiernym przyjacielem.

Read more ›

Categories

Czego nie wiemy o diecie zwierząt domowych

Żywienie psów i kotów nie jest sprawą prostą, zwykłe ludzkie jedzenie nie zrekompensuje wymagań żywieniowych naszych zwierzaków a wręcz przeciwnie może im znacznie zaszkodzić. Zwierzęta mieszkające w blokach różnią się od swoich dzikich przodków – są bardziej podatne na choroby, bardziej delikatne oraz bardziej wymagające jeśli chodzi o opiekę i troskę. Różnice mają wpływ także karmienia– sucha karma dla psa nie jest jedynie pokarmem ale i dodaje bardzo potrzebnych witamin, makro i mikroelementów.

Read more ›

Categories

Karma Brit Care – świetna karma dla delikatnych psów

Mimo tego, że na rynku odnajdziemy w dzisiejszych czasach sporo różnych karm dla psów, to nie zawsze nasz pupil entuzjastycznie będzie daną karmę konsumował. Nie chodzi jedynie o walory smakowe czy o to, że pies jest po prostu wybredny, czasami problem zdoła być lekko większy. Poniektóre psy zdołają być drażliwe na pewne pierwiasteki znajdujące się w karmie, jeszcze inne mogą mieć zaparcia bądź bóle jelit lub żołądka.

Read more ›

Categories