Categories

Archive

Ciągle sięgamy po wielkowe gry

Dziś niesamowicie istotną rolę w naszym życiu odgrywają komputery. Nie tylko dzięki nim możemy wypełniać swoją pracę, nie tylko zezwalają nam się błyskawicznie komunikować z ludźmi, którzy są sporo kilometrów od nas, ale także zaoferują nam możliwość zabawy. Przeróżne serwisy społecznościowe, portale serwujące różne informacje, a do tego wszystkiego, mamy jeszcze możliwość grania w najróżniejsze gry, które lub są już na naszym komputerze, lub możemy je dokupić. Mimo wszystko wspaniałe w tym wszystkim jest to, iż mimo wszystko tak zwane planszówki radują się cały czas niesamowitym zainteresowaniem.

Read more ›

Categories

Gry planszowe mają niespotykaną magię, w związku z tym, jeszcze „nie wymarły” jak dinozaury

Rozrywka to jedna z najsympatyczniejszych form aktywności człowieka w każdym wieku. Niekiedy potrzeba do niej rekwizytów, a czasem wystarcza tylko wyobraźnia. Zabawa dzieci może przybierać różne formy: swobodnej aktywności, odgrywania epizodów, śpiewania, tańca, malowania, muzykowania. Dzieciaki mogą też uprzyjemniać sobie czas składając puzzle, bawiąc się lalkami, budując z klocków czy też grając przy pomocy gier planszowych.

Read more ›

Categories

Zdawać by się mogło, że w erze dostępnych wszędzie tabletów i komputerów taki relikt przeszłości jak planszówki nie ma racji bytu

Rzeczywiście w którejś chwili cały świat zachłysnął się nowoczesnymi gadżetami, symbolem rozrywki stał się monitor laptopa albo komputera. Ludzie grali albo samotnie, albo w sieci, z innymi osobami, lecz nadal było to spędzanie czasu przed komputerem. Szczególnie przodowali w tym nastolatkowie, którzy zawsze byli na czasie z nowinkami technologicznymi. I przy tego typu zachowaniach było niemal pewne, że wspólne spędzanie wolnych chwil z przyjaciółmi lub rodziną przy dobrej grze planszowej zaginie zupełnie, że ludzie będą całą swoją rozrywkę opierać o najnowsze urządzenia elektroniczne.

Read more ›

Categories