Planujesz urlop ale nie masz pomysłu, dokąd jechać? Kreta jest naprawdę doskonała!

Wakacje powinno się obmyślić z właściwym wyprzedzeniem, żeby być do nich naprawdę dobrze przyszykowanym. W niektórych przypadkach niesie to także sporą oszczędność, ponieważ kupując wycieczki w czasie zimowym, można uzyskać ciekawe upusty cenowe. Kolejną opcją dla oszczędnych są wycieczki last minute, jednak w tym wypadku potrzeba wykazać się prawdziwym refleksem.Gdzie jechać na urlop?

Polakom znudziły się już miejscowości nad Bałtykiem, gdzie panują bardzo wysokie warunki cenowe, a możliwości plażowania oraz kąpieli są doprawdy niepewne. W przypadku, kiedy marzy się o pogodnych wakacjach, lazurowej, ciepłej wodzie oraz malowniczych widokach, najlepsza będzie Grecja wakacje – eccoholiday.com/region/hiszpania/gran-canaria/ – w tym cudownym kraju mogą pochwalić się ogromnym wzięciem. Grecja to setki wysepek, doskonała pogoda, piękne plaże, smaczne smakołyki oraz niezapomniana atmosfera, do której bez wątpienia się zatęskni. To idealna opcja wakacji, a dostępne w biurach turystycznych propozycje wycieczkowe są niezwykle zróżnicowane i ciekawe – zobacz pełną propozycję na tej stronie.

Wczasy na Krecie

wakacje - krajobraz

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
wakacje - fotos

Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Grecja reprezentuje wiele możliwości fantastycznego odpoczynku, można decydować się na pobyt na jednej z pięknych wysp lub jechać do stolicy kraju, gdzie znajduje się dużo ciekawych zabytków. Pośród wysp, które Polacy wybierają na własne wczasy Kreta wysuwa się na prowadzenie. Kreta > kreta jest pięknym, malowniczym miejscem, idealnie przyszykowanym na przyjęcie turystów. Na wyspie znajdziemy ładne, czyste plaże, czyściutką, błękitną oraz ciepłą wodę. Warunki do wypoczynku panują tutaj idealne, już w maju występują temperatury w granicy 25-30 stopni Celsjusza.

Co zobaczyć na Krecie?
Choć na odpoczynek w nadmorskich miejscowościach decydują się głównie osoby, które chcą zażyć morskich i słonecznych kąpieli, warto dowiedzieć się, jakie atrakcje i zabytki mieszczą się na wyspie. Wyspa oferuje interesujące ruiny zamków oraz fortów, jak też kompleks jaskiń. Na miejscu mieści się też duże Cretaquarium, gdzie spotkać można różnorakie gatunki ryb zamieszkujących Morze Śródziemne – warto wybrać się na wczasy na Krecie. Na wyspie nie brakuje rozrywek zaplanowanych z myślą o przybywających turystach, jednakże największym atutem wyspy jest ona osobiście, ze swoimi wspaniałymi widoczkami oraz wyśmienitymi warunkami urlopowymi.

Comments are closed.