Categories

Archive

Najlepsza jest aktywność, gdy wyruszamy w nieznane. W jaki sposób się przygotować na prawdziwie górską wyprawę?

Jaka aktywność jest najdoskonalsza na wolny czas? Dla każdego na pewno coś odmiennego, jednak nie mamy wątpliwości, że nasze działania w wolnym czasie stają się do siebie podobne. Nie licząc oryginalnych i być może nawet nowatorskich pomysłów na organizację takiego czasu, posiadamy określone sposoby, jak sobie ułożyć taki czas. Warto pomyśleć o nim jako o inwestycji w nasze wspaniałe samopoczucie, w coś dzięki czemu możemy być bardziej zmobilizowani i chętni do ciekawych wyzwań. Na taki tytuł na pewno zasługuje aktywność fizyczna.

Read more ›

Categories

Co warto mieć ze sobą na biwak?

Wyprawy z plecakiem, to od wielu lat niezwykle znana forma spędzania wolnego czasu. Turyści preferujący podobny sposób urlopowania, to często pasjonaci, którzy za żadne skarby nie zamieniliby swojego namiotu na najbardziej wyszukany pałac. Urlop pod namiotem ma swój niepowtarzalny urok, pamiętajmy jednak, że odpowiedni sprzęt turystyczny oraz bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej eskapady.

Read more ›

Categories

Może to banał, ale życie jest tylko jedno, więc trzeba przeżyć je doskonałe

Pragniesz zrobić coś innego, coś niekonwencjonalnego, co miałbyś szansę wspominać do końca swoich dni. Dużo z nas o tym marzy, ale brakuje nam odwagi albo czasu. Nasze życie też jest warunkowane różnymi obowiązkami, z których musimy się wywiązać. Praca, rodzina, konieczności dojrzałego życia. Niektórzy z nas jednakże mogą zdecydować się na pewien krok, który na zawsze może odmienić ich życie. Do tego tak naprawdę pasuje jedno znaczenie – podróż życia.

Read more ›

Categories

Jesienią w góry

Jesień jest porą, która bardzo dobrze nadaje się na różnego rodzaju wędrówki. Nie jest już tak upalnie jak w lecie, a przy tym stale utrzymuje się stosunkowo wysoka temperatura. Ponadto krajobrazy jesienne są szczególnie efektowne, ze względu na różnokolorowe spadające liście. W czasie jesieni również światło słońca ma charakterystyczny ciepły kolor. Dzięki temu również fotografie zrobione w okresie jesiennym mogą być lepsze.

Read more ›

Categories