Categories

Archive

Najlepsza jest aktywność, gdy wyruszamy w nieznane. W jaki sposób się przygotować na prawdziwie górską wyprawę?

Jakiego rodzaju aktywność jest najlepsza gdy mamy wolne? Dla każdego zapewne coś innego, jednak nie mamy wątpliwości, że nasze aktywności w wolnym czasie stają się do siebie podobne. Nie licząc oryginalnych i być może nawet nietuzinkowych pomysłów na spędzenie takiego czasu, zdobywamy pewne sposoby, jak sobie zagospodarować taki czas. Należy pomyśleć o nim jako o inwestycji w nasze lepsze samopoczucie, w coś dzięki czemu będziemy bardziej zmotywowani i chętni do nowych wyzwań. Na taki tytuł z pewnością zasłuży aktywność fizyczna.

Read more ›

Categories

Co warto mieć ze sobą na biwak?

Wyprawy z plecakiem, to od dłuższego czasu bardzo znana forma spędzania wolnego czasu. Turyści którzy wybierają podobny sposób urlopowania, to nie rzadko entuzjaści, którzy za żadne skarby nie zamieniliby swojego namiotu na najbardziej ekskluzywny hotel. Wypoczynek pod namiotem ma swój niepowtarzalny urok, należy jednak pamiętać, że odpowiedni sprzęt turystyczny a także bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej eskapady.

Read more ›

Categories

Jeśli wybieramy się w daleką wędrówkę to na pewno przyczynią nam się fachowe naczynia turystyczne

Niewątpliwie nie tylko współcześnie, ale również w wszelkiej epoce w naszej historii podróżowanie przynależało do jednej z najważniejszych spraw, które każdy człowiek może czynić. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ wyjątkowo ciężko przytoczyć wszystkie korzyści, które płyną z podróżowania i przemieszczania się. Read more ›

Categories

Może to banał, ale życie jest tylko jedno, więc trzeba przeżyć je doskonałe

Pragnąłbyś zrobić coś innego, coś niekonwencjonalnego, co chciałbyś wspominać do końca swoich dni. Większość z nas o tym może marzyć, ale brakuje nam odwagi lub czasu. Nasze życie też jest uwarunkowane różnymi obowiązkami, z których rzeba się wywiązać. Praca, rodzina, powinności dojrzałego życia. Niektórzy z nas jednak decydują się na pewien krok, który na zawsze odmieni ich życie. Do tego tak naprawdę pasuje jedno znaczenie – podróż życia.

Read more ›

Categories