Categories

Archive

Jeśli wybieramy się w daleką wędrówkę to na pewno przyczynią nam się fachowe naczynia turystyczne

Niewątpliwie nie tylko na obecną chwilę, ale też w wszelkiej epoce w naszej historii podróżowanie należało do jednej z najważniejszych rzeczy, które każdy człowiek może wykonywać. Nie ma się z jakiego powodu dziwić, ponieważ bardzo ciężko wymienić wszystkie korzyści, które płyną z podróżowania i przemieszczania się. Read more ›

Categories

Jesienią w góry

Jesień to pora, która doskonale nadaje się na różnego rodzaju wędrówki. Nie ma już takich upałów jak w lecie, a przy tym stale jest dość wysoka temperatura. Ponadto widoki jesienne są szczególnie efektowne, z uwagi na wielobarwne spadające liście. W czasie jesieni także światło słoneczne ma specyficzną ciepłą barwę. W ten sposób także zdjęcia wykonane w okresie jesiennym mogą być lepsze.

Read more ›

Categories

Witaj przygodo!

Przygoda, ach przygoda! Zbliża się lato, a razem z nim okres urlopowych wyjazdów. Nie każdej osobie pasuje spędzanie następnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla takich ludzi świetną alternatywą będzie choćby wyjazd na biwak nad jezioro, albo w odległy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, po prostu przed siebie. Jeśli chcemy urlop spędzić aktywnie i ciekawie zdecydujmy się na tego rodzaju przygodę.

Read more ›

Categories

Co warto mieć ze sobą na biwak?

Wyprawy w nieznane, to od dłuższego czasu bardzo uznana opcja spędzania wolnego czasu. Turyści wybierający podobny sposób urlopowania, to bardzo często pasjonaci, którzy za żadne skarby nie wymieniliby swojego namiotu na najbardziej elitarny hotel. Biwakowanie ma swój specyficzny urok, pamiętajmy jednak, że odpowiedni sprzęt turystyczny oraz bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej podróży.

Read more ›

Categories

W sytuacji, jeżeli zamierzasz spędzić urlop na obozie w lesie albo w górach, powinieneś się do tego odpowiednio przyszykować

Coraz liczniejsza grupa osób decyduje się spędzać czas na świeżym powietrzu, planując sobie odpoczynek. Uczestniczą w różnych obozach oraz zlotach, na których spotykają się miłośnicy rozrywek outdoorowych. Powinno się pomyśleć o tym, że do takich spotkań i wypraw trzeba się właściwie przyszykować, w równym stopniu pod kątem odzieży, jak też akcesoriów. Wszystko co w tego rodzaju wyprawach okazuje się konieczne, odnajdziemy w sklepach z militariami, jak również w niektórych sklepikach sportowych.

Read more ›

Categories