Categories

Archive

Jakie akcesoria zabrać na obóz przetrwania?

Dzieciaki co raz częściej chcą spróbować się zmierzyć ze swoimi słabościami wyjeżdżając na różnego typu obozy przetrwania albo obozy militarne. Warto zadbać o to, aby każde dziecko znalazło się na takim obozie pod opieką odpowiednio wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Obozy tego typu organizuje się z reguły na obszarach sprzyjających różnym grom taktycznym. Często są to wyjazdy w góry lub nad jeziora. Obozy takie mają też różny poziom trudności, który jest dobrany do wieku dzieci.

Read more ›

Categories

Śpiwory i inne

Aby trafnie dokonać wyboru dobrego wyposażenia turystycznego najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem tego rodzaju wyposażenia. Poznać marki robiące sprzęty turystyczne i kierować się opiniami wyłącznie doświadczonych fachowców w tej branży. Można także zajrzeć do prasy specjalistycznej, aby dowiedzieć się, jaki sklep górski jest najbardziej ceniony w opinii znawców.

Read more ›

Categories

Sklep górski – najważniejsze elementy

Sklep górski to miejsce, w którym klient znajdzie niezwykle szeroki wybór produktów związanych z turystyką pieszą, nie tylko górską. W ostatnim czasie zauważa się znaczący wzrost liczby punktów tego typu, jak również zwiększone zainteresowanie sprzętem tego typu. Zwiększa się również oferta, a ceny obniżają się. By z tak wielkiej liczby placówek wybrać ten najodpowiedniejszy, wypada zwrócić uwagę na dwa podstawowe elementy, czyli na asortyment sklepu oraz jego pracownicy.

Read more ›

Categories