Categories

Archive

Na górskich trasach

Zbliżają się cieplejsze dni, a zatem najlepsza pora, by urwać się z kieratu i udać się na zbawienny urlop. Dni świąteczne na początku maja w tym roku mają być ładne, warto więc już dziś zaplanować sobie wolne. Niestety, na kilka tygodni przed terminem raczej ciężko odnaleźć dostępne noclegi. Lecz jest rozwiązanie sytuacji – dlaczego by nie pojechać pod namiot? Bądź na spacerowanie po wyżynach, z pobytami w schroniskach? O ile podoba się ci taka opcja, powinieneś teraz wybrać się do dedykowanego sklepu, żeby zamówić odpowiednie akcesoria turystyczne.

Read more ›

Categories

Jakie akcesoria zabrać na obóz przetrwania?

Dzieciaki co raz częściej chcą spróbować się zmierzyć ze swoimi słabościami wyjeżdżając na różnego typu obozy przetrwania albo obozy militarne. Warto zatroszczyć się o to, żeby każde dziecko znalazło się na takim obozie pod profesjonalną opieką przygotowanej do tego kadry pedagogicznej. Wyjazdy tego typu organizuje się z reguły na obszarach sprzyjających wszelkim grom terenowym. Często są to wycieczki w tereny górskie lub nad jeziora. Obozy takie mają też różny poziom trudności, który jest dobrany do wieku dzieci.

Read more ›

Categories

Sklep górski – najważniejsze elementy

Sklep górski to miejsce, w którym można znaleźć niezwykle szeroką ofertę produktów związanych z pieszymi wycieczkami, nie tylko górskimi. Obecnie zauważa się znaczący wzrost liczby punktów tego typu, a także zwiększenie zainteresowania sprzętem tego typu. Także asortyment ulega poszerzeniu, a ceny obniżają się. By z tak wielu placówek wybrać ten najodpowiedniejszy, należy przyjrzeć się dwóm podstawowym elementom, jakimi są asortyment sklepu oraz jego personel.

Read more ›

Categories

Blackhawk – najlepszej jakości produkty wojskowe

W dzisiejszych czasach rozmaitego typu akcesoria militarne to domena nie wyłącznie żołnierzy. Korzystają z nich na przykład amatorzy obozów survival, gracze paintballa, aktorzy , jak również cosplayerzy. Niezależnie od tego, do jakiego celu i dla kogo mają być przeznaczone, z pewnością warto zadbać, aby wszelkiego typu akcesoria wojskowe wyróżniały się świetną jakością – wtedy służą one na długo i sprawdzą się nawet w wyjątkowo niekorzystnych warunkach.

Read more ›

Categories