Categories

Archive

Trochę więcej o rocku

W 1983 r. czterech młodzieńców z Los Angeles postanowiło uformować zespół. Ich ideą było połączenie wschodzącego wówczas punk rocka, onirycznej psychodelii a także wybuchowego funku. Zniechęceni przemocą a także mizoginią ówczesnej sceny rockowej zdecydowali się pracować nad stworzeniem własnego środowiska muzycznego. Propagowaliby pokój i porządną imprezę. Kluczową motywacją było pomnożenie ilości młodych dam wśród widowni. Swój zespół nazwali Red Hot Chili Peppers i dzisiaj stanowią jeden z najbardziej charakterystycznych zespołów rockowych na ziemi. Mają armię fanów pod każdą szerokością geograficzną, a wejściówki na ich show niejednokrotnie sprzedawane są na wiele miesięcy przed wydarzeniem.

Read more ›

Categories

Atrakcyjny pomysł na podarunek

Jeśli zwrócimy uwagę na to, co dziś jest szczególnie cenione na rynku muzycznym, bezsprzecznie wskazać należy np. Beyonce. Muzyka uniwersalna, która wpasowuje się perfekcyjnie w gusta odbiorców, nie ma grupy docelowej. Słuchać jej może każdy, bez względu na wiek. Atrakcyjne połączenia różnych gatunków, idealna jakość dźwięku oraz znaczna renoma, jaką cieszy się artysta na muzycznym rynku wśród klientów to bezsprzecznie znakomity zestaw.

Read more ›

Categories

Prekursorzy metalu

Doskonały prezent na urodziny nie jest za wybrać. Niestety, podejmowanie ogromu mniej lub bardziej kluczowych decyzji co do zakupienia idealnego prezentu zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku ważny czas, który wielu osobom ucieka niezwykle prędko przez palce. W globalnej dobie wielkiego pośpiechu ,jak również zwyczajowego zabiegania choćby byle zakupy drobiazgów, mogą czasem wydać się kwestiami skomplikowanym, lub bardzo stresującym.

Read more ›

Categories