Categories

Archive

Spływy kajakowe to wciąż atrakcyjna forma odpoczynku

Spływy kajakowe już od dawna posiadają ogromną popularność. Jest to wywołane tym, iż poprzez styczność z naturą i fajną grupą osób jest możliwość wyjątkowo przyjemnie spędzić czas. Z perspektywy amatorów jest to najważniejszym czynnikiem, który wpływa na decyzję o korzystaniu z takiej formy odpoczynku. Na terenie Polski występuje bardzo dużo profesjonalnych torów spływowych, lecz także na normalnych rzekach wyznaczone są trasy, które umożliwiają swobodnie płynąć i oglądać wiele atrakcji dookoła.

Read more ›

Categories

Triathlon sport dla mocnych

Współcześnie uważa się, że człowiek sukcesu winien uprawiać jakikolwiek sport. Ma to być metoda na zademonstrowanie że panujemy nad sytuacją w jakichkolwiek możliwych dziedzinach życia. Bez wątpliwości nie jest to jedyne wyjaśnienie takiej aktywności. Sport jest sprawą miłą, nastręcza wysiłku, lecz w zamian otrzymujemy po jakimś czasie lepszy nastrój.

Read more ›

Categories

Przygotowanie do triathlonu – czyli w jaki sposób dbać o swój progres i wyróżnić się na tyle pozostałych sportowców

Każdy sportowiec na pewno zdaje sobie sprawę, że wszystkie postępy w danej dziedzinie zdecydowanie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, stanowiący dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak też kolarstwo, a co za tym idzie wymagający systematycznych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie powinna dokładnie poznać własne wszelkie możliwości jak również dokonać starań, aby jej wyniki były na właściwym poziomie.

Read more ›

Categories

Jedziemy na narty. W jaki sposób dobrze się przygotować?

Do zaczęcia ferii zostało kilka dni. To na pewno za mało, ażeby porządnie przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy zrobić, żeby nie powrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym musimy pamiętać, a także jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie podczas kolejnego wypadu na narty?

Read more ›

Categories