Categories

Archive

Przygotowanie do triathlonu – czyli w jaki sposób dbać o swój progres i wyróżnić się na tyle pozostałych sportowców

Każda osoba uprawiająca sport zapewne zdaje sobie sprawę, iż wszelkie postępy w określonej dziedzinie zdecydowanie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest bez wątpienia triathlon, stanowiący dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak też kolarstwo, a w związku z tym wymagający regularnych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie musi dokładnie poznać własne wszelkie możliwości oraz dokonać starań, aby jej wyniki były na oczekiwanym poziomie.

Read more ›

Categories

Triathlon sport dla mocnych

Teraz uważa się, iż człowiek sukcesu powinien ćwiczyć obojętnie jaki sport. Ma to być sposób na wykazanie iż panujemy nad sytuacją w jakichkolwiek potencjalnych dziedzinach życia. Oczywiście nie jest to wyłączne usprawiedliwienie takiej działalności. Sport jest sprawą przyjemną, nastręcza wysiłku, jednakże w zamian zdobywamy po pewnym okresie lepsze samopoczucie.

Read more ›

Categories

Pokonywanie własnych słabości z pewnością jest bardzo dużym celem.

Szczególnie jeśli ktoś regularnie przesuwa swoje bariery wytrzymałości. Bardzo dużo osób tak naprawdę woli zostać w bezpiecznym miejscu myśląc, że ich pomysły kiedyś spełnią się same. Niestety takie kierowanie się w życiu nie jest w żaden sposób korzystne, dlatego że zwykle po paru miesiącach znajdują się dokładnie w identycznym miejscu co kiedyś.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe to wciąż atrakcyjna forma odpoczynku

Spływy kajakowe już od wielu lat posiadają sporą popularność. Jest to wywołane tym, że przez styczność z pięknem natury i przyjazną grupą ludzi można bardzo miło spędzić czas. Z perspektywy amatorów jest to najważniejszym podmiotem, który przekłada się na decyzję o wykorzystaniu takiej formy wypoczynku. Na obszarze Polski występuje wiele profesjonalnych torów kajakowych, jednak również na normalnych rzekach wyznaczone są tory, jakie pozwalają swobodnie płynąć i oglądać wiele atrakcji dookoła.

Read more ›

Categories