Categories

Archive

Może mały wypoczynek nad jeziorem?

To koszmarne, gdy w czasie gorącego weekendu, na przykład w połowie sierpnia, zamiast wypoczywać w orzeźwiającym miejscu, na swoje nieszczęście zarabiamy na chleb albo najzwyczajniej siedzimy w domu. A może by tak po prostu pojechać na Mazury? Należy się pośpieszyć, ponieważ rośnie moda na Mazury, także wśród obcokrajowców, a więc bardzo prawdopodobne, że za pewien okres czasu Mazury, chociaż nadal śliczne, niestety nie będą aż tak dziewicze, nieznane.

Read more ›

Categories

Pokonywanie własnych słabości z pewnością jest bardzo dużym celem.

Zwłaszcza jeśli ktoś regularnie przesuwa swoje bariery wytrzymałości. Najwięcej osób tak naprawdę woli zostać w strefie komfortu wierząc, że ich pomysły kiedyś spełnią się same. Niestety takie myślenie nie jest ani trochę korzystne, ponieważ zazwyczaj po kilku latach budzą się dokładnie w tym samym miejscu co wtedy.

Read more ›

Categories

Jedziemy na narty. W jaki sposób dobrze się przygotować?

Do rozpoczęcia ferii zostało kilka dni. To zdecydowanie za mało, aby dobrze przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można zrobić, ażeby nie wrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym musimy pamiętać, jak też jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wypadu na narty?

Read more ›

Categories

Triathlon sport dla mocnych

Teraz sądzi się, że człowiek sukcesu ma obowiązek uprawiać jakiś sport. Ma to być strategia na pokazanie że panujemy nad sytuacją we każdych możliwych polach życia. Oczywiście nie jest to wyłączne wyjaśnienie takiej aktywności. Sport jest rzeczą przyjemną, nastręcza wysiłku, jednakże w zamian zdobywamy po jakimś okresie lepszy nastrój.

Read more ›

Categories

Przygotowanie do triathlonu – czyli w jaki sposób dbać o swój progres i wyróżnić się na tyle pozostałych sportowców

Każdy sportowiec zapewne zdaje sobie sprawę, iż wszelkie postępy w danej dziedzinie zdecydowanie motywują do dalszych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, który stanowi dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak i kolarstwo, a w związku z tym wymagający systematycznych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w triathlonie powinna najpierw poznać swoje wszelkie możliwości oraz dokonać starań, aby jej wyniki były na właściwym poziomie.

Read more ›

Categories