Categories

Archive

Jedziemy na narty. W jaki sposób dobrze się przygotować?

Do rozpoczęcia ferii zostało kilka dni. To na pewno za mało, żeby odpowiednio przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy uczynić, aby nie wrócić z wypadu w góry w gipsie? O czym należy pamiętać, a także jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w czasie kolejnego wyjazdu na stok?

Read more ›

Categories

Czy musimy kupić własne kajaki

Ludzie, którzy mieli okazję uczestniczyły w spływie kajakowym doskonale wiedzą, że nie trzeba posiadać swoich kajaków. Zresztą nie oszukujmy się, niewielka liczba osób posiada w domu kajak. Nie jest to u nas w kraju tak popularny sprzęt jak rower. Oczywiście są osoby, które posiadają własne kajaki.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe to wciąż atrakcyjna forma odpoczynku

Spływy kajakowe już od wielu lat cieszą się ogromną popularność. Jest to spowodowane tym, że przez kontakt z naturą i przyjazną grupą osób jest możliwość wyjątkowo miło spędzić czas. Z perspektywy amatorów jest to najistotniejszym czynnikiem, który wpływa na decyzję o korzystaniu z takiej formy odpoczynku. Na terenie naszego kraju jest wiele profesjonalnych torów kajakowych, lecz też na normalnych rzekach przygotowane są trasy, jakie umożliwiają swobodnie płynąć i oglądać wiele atrakcji dookoła.

Read more ›

Categories

Triathlon sport dla mocnych

Obecnie mniema się, iż człowiek sukcesu powinien ćwiczyć jakikolwiek sport. Ma to być sposób na wykazanie że panujemy nad sytuacją we wszystkich możliwych aspektach życia. Naturalnie nie jest to jedyne wytłumaczenie takiej aktywności. Sport jest sprawą miłą, nastręcza wysiłku, ale w zamian zdobywamy po jakimś czasie lepszy nastrój.

Read more ›

Categories

Pokonywanie własnych słabości z pewnością jest bardzo dużym celem.

Szczególnie jeśli ktoś regularnie przeciąga swoje bariery wytrzymałości. Bardzo dużo osób w rzeczywistości pozostaje w bezpiecznym miejscu myśląc, że ich pomysły kiedyś zrealizują się same. Niestety takie myślenie nie jest ani trochę korzystne, ponieważ zazwyczaj po kilku latach znajdują się dokładnie w tym samym miejscu co wtedy.

Read more ›

Categories