Categories

Archive

Triathlon sport dla mocnych

Współcześnie mniema się, iż człowiek sukcesu ma obowiązek ćwiczyć obojętnie jaki sport. Ma to być strategia na pokazanie iż panujemy nad sytuacją w jakichkolwiek potencjalnych dziedzinach życia. Bez wątpienia nie jest to wyłączne wytłumaczenie takiej działalności. Sport jest sprawą przyjemną, nastręcza wysiłku, jednakże w zamian zdobywamy po jakimś okresie lepsze samopoczucie.

Read more ›

Categories

Jedziemy na narty. W jaki sposób dobrze się przygotować?

Do zaczęcia ferii zostało kilka dni. To zdecydowanie za mało, aby prawidłowo przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można zrobić, aby nie wrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym trzeba pamiętać, i jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wyjazdu na stok?

Read more ›

Categories

Czy musimy kupić własne kajaki

Ludzie, którzy mieli okazję uczestniczyły w spływie kajakowym doskonale wiedzą, że nie trzeba posiadać swoich kajaków. Zresztą nie oszukujmy się, niewielka liczba osób posiada w domu kajak. Nie jest to u nas w kraju tak popularny sprzęt jak rower. Oczywiście są osoby, które posiadają własne kajaki.

Read more ›

Categories

Spływy kajakowe to wciąż atrakcyjna forma odpoczynku

Spływy kajakowe już od wielu lat cieszą się ogromną popularność. Jest to spowodowane tym, że przez kontakt z naturą i przyjazną grupą osób jest możliwość wyjątkowo miło spędzić czas. Z perspektywy amatorów jest to najistotniejszym czynnikiem, który wpływa na decyzję o korzystaniu z takiej formy odpoczynku. Na terenie naszego kraju jest wiele profesjonalnych torów kajakowych, lecz też na normalnych rzekach przygotowane są trasy, jakie umożliwiają swobodnie płynąć i oglądać wiele atrakcji dookoła.

Read more ›

Categories

Pokonywanie własnych słabości z pewnością jest bardzo dużym celem.

Szczególnie jeśli ktoś regularnie przeciąga swoje bariery wytrzymałości. Bardzo dużo osób w rzeczywistości pozostaje w bezpiecznym miejscu myśląc, że ich pomysły kiedyś zrealizują się same. Niestety takie myślenie nie jest ani trochę korzystne, ponieważ zazwyczaj po kilku latach znajdują się dokładnie w tym samym miejscu co wtedy.

Read more ›

Categories