Pociąga Cię egzotyka?Wybierz wakacje w Tajlandii.

Każdego roku pojawia się ten sam problem: gdzie teraz pojechać na wakacje? Miłośnicy Bałtyku coraz tęskniej patrzą na wycieczki za granicę w obawie przed kiepskimi warunkami do wypoczynku w kraju. A jako że wypoczynek nawet w polskim pensjonacie słono kosztuje, obawy o zmarnowanie wypoczynku wydaje się być jak najbardziej uzasadniony. Może wiec nastał czas aby zrealizować swoje plany na podróż gdzieś dalej?

Oferty biur podróż kuszą wycieczkami w każdy zakątek świata. Modne ostatnio stają się wczasy w Tajlandii. Mami ona swoją egzotyką. To idealne miejsce, od którego można zacząć podróżowanie. A raz zaszczepionego bakcyla nie prędko można się pozbyć. Tajlandia to wspaniałe miejsce: dzika przyroda, inna kultura, godne zobaczenia zabytki.

eccotravel
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Jeśli nie możemy wydać za dużo proponujemy rozejrzeć się za wycieczkami typu last minute. Tajlandia last minute to wyprawa w granicach 5600 zł. Cena ta zawiera przelot spanie i czasem posiłek. Czasem również żeby trochę zaoszczędzić, możemy skorzystać z ofert zachodnich ofert, z którymi dolecimy do wizytówki Tajlandii jaką jest Bangkok. Chyba lepiej nie jechać tam na własną rękę. Co ciekawe od jakiegoś czasu Polacy nie muszą mieć na przyjazd do Tajlandii wizy, a tylko ważny minimum pół roku paszport.

Najlepszą porą na urlop w Tajlandii są wakacje. Chociaż pogoda sprawia się idealnie przeważnie przez cały rok, to tamtejsza pora deszczowa nie sprzyja turystycznym wojażom. Jeśli ktoś nie przepada za upałami powinien tam wybrać się w porze chłodnej czyli od listopada do lutego.

Niewątpliwie Tajlandia ma dużo atrakcji. Jedną z nich jest wspomniana wyżej stolica. Pałac Królewski to tylko nieśmiała zapowiedź tego, co ujrzymy.

Ten odnośnik do serwisu spa dla dwojga nad morzem kieruje do niezwykle atrakcyjnej strony, która ma równie interesujące dane na opisywany wątek.

Oprócz zabytków nie możemy zapomnieć o daniach regionalnej kuchni. Dla tych wszystkich atrakcji, które nas zachwycą, warto rozejrzeć się za jakimiś ofertami typu last minute egzotyka i cieszyć się wakacjami życia. Więcej ofert urlopowych na tej stronie:

Comments are closed.