Podstawowy zestaw informacji o wyjeździe do Tajlandii, opis najpopularniejszych rejonów tego kraju

Kraje w Azji od lat kuszą turystów przepiękną przyrodą, czystymi plażami i bogactwem kultury. Od jakiegoś czasu kuszą również niezliczoną ilością rozrywek, a zaczęła przodować w tym Tajlandia, jeden z najczęściej wybieranych krajów z tamtych rejonów.

wejdź tutaj
Autor: Tetsuji Sakakibara
Źródło: http://www.flickr.com
Trudno się dziwić, że tak jest, bowiem Tajlandia może bardzo dużo zaoferować. Po pierwsze jest krajem bezpiecznym, w zasadzie zagrożenia tam są bardzo porównywalne z innymi rejonami turystycznymi na świecie, bez problemów udać się tam można nawet z mniejszymi dziećmi. Oprócz tego oferuje bardzo szeroko rozwiniętą bazę noclegów, w praktycznie każdej miejscowości, do której docierają turyści nie będzie żadnego problemu z wynajęciem wolnego miejsca. No i zaproponować może dużo jeżeli chodzi o sam relaks i odpoczynek. Budowle świątynne mające kilka tysięcy lat, zielone lasy i krystalicznie czysta woda z bogatym podwodnym światem powodują, że przez większość pobytu zwyczajnie nie będzie chwili czasu na to, aby w jakikolwiek sposób narzekać na nudę czy brak rozrywek. Jednym z najczęściej wybieranych regionów Tajlandii, znany także jako miejsce nieustającej zabawy, jest Pattaya. Pattaya zaczęła zyskiwać światową sławę przez to, że jest rozrywkowym centrum i nie zawsze niewinnych zabaw, praktycznie bez przerwy otwarte tam będą pootwierane dyskoteki, kluby i bary.

Tajlandia, Bangkok
Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Ale wakacje pattaya to nie tylko trwająca bez przerwy zabawa w towarzystwie pięknych kobiet, to również wspaniała przyroda, parki rozrywki i niezliczone historyczne zabytki i budynki. Jedną z największych tajlandzkich rozrywek jest przepiękne podwodne życie, i Pattaya także w tym względzie ma dużo do zaoferowania. Tajlandię najlepiej odwiedzić w czasie zimowych miesięcy, od listopada do marca. Wtedy będą najkorzystniejsze warunki do odpoczynku, i można liczyć na przepiękną, słoneczną aurę. Oferta wyjazdów do tego kraju cały czas się powiększa, praktycznie każde biuro turystyczne jakieś w swojej ofercie posiada. Ceny są mocno zróżnicowane, ale jeżeli ktoś ma trochę szczęścia i trafi na atrakcyjne pattaya last minute (kliknij ten link), to może udać się na wycieczkę za naprawdę niedużą kwotę.

Comments are closed.