Categories

Archive

W jaki sposób właściwie wybrać hotel albo salę na konferencję, jeśli będzie potrzeba skorzystania z tych rzeczy.

Podczas prowadzenia swojej firmy często pojawia się potrzeba wyjazdu w delegację lub organizacji większego spotkania czy konferencji dla klientów. We wszystkich takich przypadkach niezbędne będzie znalezienie właściwego miejsca do wynajęcia noclegu czy sali konferencyjnej. Pamiętać trzeba przy tym o kilku istotnych sprawach, dzięki czemu będzie się pewnym, że taki wybór nie będzie pomyłką.

Read more ›

Categories

Jak świętować Nowy Rok?

To już naprawdę ostatni moment, by zabukować pozadomowe świętowanie Nowego Roku. Większość hoteli ma już zarezerwowane noclegi, lecz jeśli skrupulatnie przejrzy się oferty w cyberprzestrzeni, na pewno będzie jeszcze parę ofert. Możesz zrobić to w od razu. Przykładowo, o ile chcesz wykupić pokoje w Małopolsce, do wyszukiwarki wklep frazę „hotel okolice Krakowa 31.12”.

Read more ›

Poznań – wyjątkowe miejsce, w którym musisz zostać na kilka dni

Podróżując po świecie, odwiedzamy kolejne stolice i niewielkie miasteczka, które nas zauroczą, przeniosą w czasie bądź pozwolą na moment odizolować się od codzienności. Równocześnie zapominamy jak dużo do zaproponowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie atrakcyjna zabudowa łączy się z kojącą przyrodą.

Read more ›

Categories