Categories

Archive

Zamierzasz wybrać się do Olsztyna? Zatroszcz się o wygodne warunki noclegowe!

Każdy wyjazd, który będzie trwać dłużej niż jeden dzień, zobowiązuje do rezerwowania miejsc noclegowych w komfortowym obiekcie. Nie ma znaczenia, czy chodzi o wyjazd służbowy czy rekreacyjny, bez pokoju z wygodnym posłaniem się nie obędzie, ponieważ każdy potrzebuje odpoczynku i miejsca, w którym może zregenerować siły.

Read more ›

Categories

W jaki sposób właściwie wybrać hotel albo salę na konferencję, jeśli będzie potrzeba skorzystania z tych rzeczy.

Prowadząc swoją firmę często pojawia się potrzeba wyruszenia w delegację lub organizacji większego spotkania czy konferencji dla klientów. W każdym takim przypadku konieczne będzie znalezienie właściwego miejsca na nocleg czy dużej sali. Warto pamiętać przy tym o paru ważnych zasadach, dzięki czemu będzie się mieć pewność, że wybór nie okaże się pomyłką.

Read more ›

Categories

Jak świętować Nowy Rok?

To już naprawdę ostatni moment, by zabukować pozadomowe świętowanie Nowego Roku. Większość hoteli ma już zarezerwowane noclegi, lecz jeśli skrupulatnie przejrzy się oferty w cyberprzestrzeni, na pewno będzie jeszcze parę ofert. Możesz zrobić to w od razu. Przykładowo, o ile chcesz wykupić pokoje w Małopolsce, do wyszukiwarki wklep frazę „hotel okolice Krakowa 31.12”.

Read more ›