Categories

Archive

Poznań – wyjątkowe miejsce, w którym musisz zostać na kilka dni

Podróżując po świecie, odwiedzamy kolejne stolice i niewielkie miasteczka, które nas zauroczą, przeniosą w czasie bądź pozwolą na moment odizolować się od codzienności. Równocześnie zapominamy jak dużo do zaproponowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie atrakcyjna zabudowa łączy się z kojącą przyrodą.

Read more ›

Categories

Udogodnienia w hotelach. W jaki sposób uatrakcyjnić konferencję lub własny pobyt?

Od kiedy hotele są postrzegane jako dobre miejsca do organizowania konferencji, imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych i wielu innych wypadów tego typu, wspięły się na wyższy pułap świadczenia usług. Bardzo często pojawia się w nich spa, można skorzystać z basenu i na przykład- uroczej konsumpcji w winiarni.

Read more ›

Categories

Jak świętować Nowy Rok?

To już naprawdę ostatni moment, by zarezerwować pozadomowe świętowanie Nowego Roku. Większość hoteli ma już zajęte noclegi, lecz jeśli dokładnie przejrzy się ogłoszenia w sieci, na pewno znajdzie się jeszcze garść opcji. Możesz sprawdzić to w każdej chwili. Przykładowo, jeśli chcesz wykupić noclegi w Małopolsce, do wyszukiwarki wpisz frazę „hotel okolice Krakowa 31.12”.

Read more ›